24.9.08

STATEČNÝ VÝKON BĚLÉ!

SK BĚLÁ 1946 - SELB MLADÁ BOLESLAV         2:7       (1:3)
Sestava Bělé:Čáp - Beran 2, Fichtner,Novotný,Veigent, Trnka,Sluták

V osmifinále poháru ČMFS ve futsalu narazil náš tým z Bělé na prvoligovou Mladou Boleslav.Utkání začalo očekávaným tlakem hostů jemuž v prvních patnácti minutách domácí odolávali a hru i postupně vyrovnávali.Poté ovšem v rozmezí 15. - 18. minuty třikrát skórovala Boleslav.Závěrečná dvouminutovka první půle ale byla z cela v režii Bělé která nejenže skórovala,ale měla i další velkou šanci.V tomto trendu byl i začátek druhé půle.Bělá však své šance nevyužila a zkušený soupeř dvěma góly rozhodl utkání.Když se domácím podařilo chvíli před koncem snížit na 2:5 vypadalo to na výborný konečný výsledek.Soupeř však využil nepozornosti a dvěma góly v posledních třiceti sekundách zvýšil na konečný pětibrankový rozdíl.I tak je skóre zápasu a hlavně jeho průběh kdy naši futsalisté byli po dlouhou dobu vyrovnaným soupeřem prvoligového týmu velkým úspěchem hráčů Bělé.

6.9.08

SK BĚLÁ 1946 ZNÁ TERMÍN SVÉHO POHÁROVÉHO ZÁPASU.
Osmifinálové utkání celostátní části poháru ČMFS ve futsalu mezi týmy SK Bělá 1946 a Selp Mladá Boleslav se uskuteční v pondělí 22.09. v 19:00 ve sportovní hale Ústí n/l - Krásné Březno.Tuto halu si vybral náš tým který je pořadatelem utkání jelikož v našem městě hala patřičných parametrů chybí a oblíbená Libouchecká nebyla pro celostátní soutěže ve futsalu řídicí komisí schválena.

23.8.08

SOUPEŘEM BĚLÉ V CELOSTÁTNÍ ČÁSTI POHÁRU PRVOLIGOVÝ SELP MLADÁ BOLESLAV.
I když se zpožděním,ale přeci se náš zástupce v osmifinále celostátní části poháru ČMFS ve futsalu SK Bělá dozvěděl svého soupeře.Po finálovém utkání středočeského poháru se jím stal prvoligový Selp Ml. Boleslav který porazil dalšího ligistu SK Kladno 2:0 a 1:0.Utkání se uskuteční v prvních dnech září v některé Ústecké sportovní hale.

7.5.08

BĚLÁ VÍTĚZEM KRAJSKÉ ČÁSTI POHÁRU ČMFS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vynikajícího úspěchu dosáhli futsalisté Bělé.Zvítězili v odvetě finále krajského poháru nad Makem Litvínov 4:2 a stali se vítězem této soutěže.Začátek zápasu byl ve znamení tlaku hostů kteří se po výsledku 2:2 v prvním zápase museli tlačit do útoku.Naráželi však na pozornou obranu domácích kterým se podařilo z rychlého útoku skórovat.Litvínov poté ještě zvýšil útočnou snahu a vyrovnal.Po té měl více ze hry ale opět vynikající brankař Martin Čáp mu několik gólových šancí zneškodnil.Naopak brankař hostů pustil chvíli před půlí střelu z velké vzdálenosti a tak poločasový výsledek byl 2:1 pro Bělou.Druhý poločas začal opět velkým tlakem hostů ze kterého domácí vyráželi k rychlím brejkům které ovšem nedokázali úspěšně dokončit.Po té co hosté neproměnili další tři velké šance přeci jenom deset minut před koncem vyrovnali a začalo drama.Šance se střídali na obou stranách ale byli to přeci jenom naši futsalisté kteří se po kombinaci do prázdné brány ujali vedení.Soupeř poté začal hrát s vysunutým brankařem a vypíchnutý míč několikrát letěl blízko tyčky jeho prázdné branky. Dvě minuty před koncem v době svého největšího tlaku zahrál Litvínov nedovolenou malou domů a z nařízeného nepřímého kopu se našim futsalistům podařilo prostřelit zeď a tak definitivně rozhodnout.Ihned po skončení utkání přebrali  pohár pro vítěze soutěže.I když hlavní postavou mužstva byl brankař Čáp poděkování za vítězství a bojovný výkon na hranici sebeobětování zaslouží všichni hráči SK Bělá 1946.Co vítězství znamená?Historické první vítězství děčínského celku v této soutěži.Uvedení našeho futsalu na celostátní futsalovou
mapu.A hlavně možnost zahrát si s nejlepšími celky ČR.Bělá je tímto mezi posledními 16 celky v republice.Nyní ji čeká osmifinále celostátní části a mezi jejími soupeři může být třeba finalista play- off první ligy Eco Invest Praha jehož hráči tvoří půlku základního kádru reprezentace.I když bude soupeřem kterýkoli celek bude Bělá pořadatelem tohoto utkání.To se ale zajisté neuskuteční v našem městě protože v něm chybí hala požadovaných kvalit.A protože parametrům neodpovídá ani Libouchecká,budou muset náš klub pořádat toto utkání bud v Ústí n/l nebo hrát u soupeře. Děčínský fanoušek však určitě o tento svátek futsalu přijde!

SK BĚLÁ 1946 - MAKO LITVÍNOV    4:2   (2:1)
3 Fichtner, Trnka

30.4.08

TRAMVAJÍ PRO REMÍZU!
Vlakem a tramvají se vydali futsalisté SK Bělá 1946 k prvnímu finále krajského poháru ČMFS ve futsalu.Ve sportovní hale Most - Velebudice jim byl za soupeře tým Mako Litvínov. V prvních minutách si naši hráči zvykali na prostorově velmi velkou halu.Pak však převzali otěže hry do svých rukou.Po té co neproměnili několik šancí dokázali dvě proměnit a jít tak do druhého poločasu za stavu 0:2.Ještě z kraje druhé půle měli naši hráči velkou šanci na zvýšení náskoku.Neproměnili a od této chvíle převzal otěže zápasu soupeř.Vytvořil si několik gólových šancí když předním zívala i prázdná branka.V těchto chvílích velmi podržel mužstvo brankař Martin Čáp.Mimo dvou inkasovaných gólů zabránil několika jasným šancím soupeře a to i tím že zneškodnil penaltu.Závěrečné remíza je nakonec spravedlivá jelikož obou týmům patřil vždy jeden poločas.Tím se ještě zvýšila důležitost odvety.Ta se hraje v pondělí 5.5. ve 20:00 v Libouchci.Přijedte povzbudit naše hráče!

Mako Litvínov - SK Bělá 1946     2:2    (0:2)
Matys, Beran

23.4.08

BĚLÁ DRUHÝ ZÁPAS O FINÁLE. HRAJE V LIBOUCHCI
 SK Bělá 1946 sehraje své druhé finálové utkání proti MAKO Litvínov dne 5.5. v 20:00 v hale v Libouchci.

19.4.08

BĚLÁ ZAHAJUJE FINÁLE.
První finálový zápas krajské části poháru poháru ČMFS ve futsalu mezi týmy Mako Litvínov a SK Bělá 1946 se uskuteční v úterý 29.4. v 19:00 v hale Most - Velebudice.Termín a místo odvety jsou zatím v jednání.

1.4.08

BĚLÁ VE FINÁLE   !!!!!!
To co se za deset let nepodařilo žádnému Děčínskému futsalovému týmu dokázala SK Bělá 1946 postoupila do finále krajské části poháru ČMFS ve futsalu. Jejím soupeřem v semifinále byl zkušený tým FC Partizán Most jenž v uplynulých letech vyřadil z poháru několik Děčínských týmů. V prvních deseti minutách si domácí vytvořili  náskok 3:0.Také hosté si vytvářeli brankové šance,ale ztroskotávali na opět vynikajícím brankaři Bělé Martinu Čápovi který v 1. poločase inkasoval jen jednou,poločas 3:1.Hned zkraje druhé půle se definitivně rozhodlo o osudu utkání.Hosté ve snaze zkorigovat výsledek otevřeli hru, Bělá trestala z brejků až do vedení 7:1.V posledních pěti minutách domácí pod dojmem radosti z postupu
zvolnili a soupeř dokázal zkorigovat na konečných 7:4.To však již nic nezměnilo na velkém úspěchu Bělé a celého Děčínského futsalu.Vždyt ještě před několika lety vypadávali pravidelně všechny čtyři naši zástupci již v prvním kole. Soupeřem Bělé ve finále bude lepší z dvojce Mako Litvínov - FC Automat Litvínov.Utkání se hraje na dva zápasy doma-venku.Otázkou zůstává místo domácího zápasu jelikož hala v Libouchci byla díky svému havarijnímu povrchu prohlášena řídícím soutěže za neregulérní pro tak významný zápas. Utkání se odehrají ve druhé polovině dubna a o přesném termínu vás budeme informovat.

SK BĚLÁ 1946 - FC PARTIZÁN MOST    7:4     (3:1)
2 FIchtner, 2 Hataš, 2 Beran, Trnka - 2 Kešner, 2 Režný

rozhodovali Hanzlík, Lutka - 20 diváků

27.3.08

FUTSALOVÉ SEMIFINÁLE V PONDĚLÍ.
 Semifinálové utkání krajské části poháru ČMFS ve futsalu mezi týmy SK Bělá 1946 a FC Partizán Most se uskuteční 31.3. v 20:00 ve sportovní hale Libouchec.

22.3.08

BĚLÁ V SEMIFINÁLE PROTI FC PARTIZÁN MOST
 Termín zápasu bude u přesněn dodatečně, Bělá opět využije halu v Libouchci.

18.3.08

BĚLÁ ČEPOVALA DVANÁCTKU!
Neskutečným výsledkem skončil čtvrtfinálový zápas Krajské části poháru ČMFS ve futsalu mezi SK Bělá 1946 a USK Slavie Ústí n/l.Bělá v něm zvítězila šokujícím rozdílem dvanácti gólů.O jejím vítězství bylo jasno od prvních minut a ve druhém poločase i chvílemi soupeře až zesměšňovala.Ten přitom nastoupil v plné sestavě se dvěma čtyřkami a se všemi oporami.Bělá tím zopakoval loňské semifinále Bílého Baletu  a forma jejích hráčů naznačuje,že bychom se letos mohli poprvé dočkat vysněného finále.Soupeřem v semifinále bude lepší z dvojce Vinea Kadaň - Partizán Most a Bělá muže opět využít výhodu specifické haly v Libouchci.

SK Bělá 19465 - USK Slavie Ústí n/l     12:0   (6:0)
4 Fichtner,2 Beran, 2 Veigent, 2 Murdych, Sluták, Hataš

12.3.08

SLOVANKA STATEČNĚ VZDOROVALA
Prvním Děčínským týmem který sehrál své čtvrtfinále krajské části poháru ČMFS ve futsalu byla Slovanka.Za soupeře měla obhájce loňského vítězství v krajském poháru zkušený tým Mako Litvínov.Zápas byl od počátku vyrovnaný a šance se střídali na obou stranách.Jako první svou příležitost využila Slovanka a ujala se po pěkné akci Petra Husáka vedení.Soupeř však hned z protiútoku vyrovnal .To se do přestávky opakovalo ještě jednou.Po přestávce měl více šancí soupeř a po jedné povedené akci se ujal vedení.Slovanka poté musela otevřít hru čehož využíval soupeř k rychlým brejkům které však nevyužíval .Slovanka pak měla velkou šanci na vyrovnání když kopala desetimetrový kop.Zdeněk Erneker ho však neproměnil.A protože zůstali nevyužity v závěrečném tlaku i další šance domácích soupeř minutu před koncem z brejku rozhodl.Přesto je třeba Slovanku za výkon proti jednomu z nejlepších týmů kraje pochválit.Náš druhý čtvrtfinálový zástupce SK Bělá 1946 přivítá v pondělí 17.3. ve 20:00 v Libouchci celek USK Slavie Ústí n/l.

FC Slovanka Děčín - Mako Litvínov    2:4  (2:2)
góly: 2 Husák

4.3.08

VYSOKÁ PROHRA SANTOSU!
Jako poslední z Děčínských týmu nastoupil ke svému osmifinálovému utkání krajské části poháru ČMFS
ve futsalu celek FC Santos Děčín.A potvrdilo se,že narazil na těžkého soupeře.Celek Partizánu Most
byl nad jeho síly a vyhrál vysokým rozdílem.

FC Santos Děčín - FC Partizán Most 5:13 (2:6)
střelci neuvedeni

3.3.08

PENALTOVÉ VÍTĚZSTVÍ SLOVANKY!
Jako další tým z Děčína se v osmifinále krajské části poháru ČMFS ve futsalu představila Slovanka Děčín.Jejím soupeřem byl po podzimu třetí celek krajského přeboru skupina sever Hop - Trop Ústí n/l.
Po počátečním oťukávání se vedení ujali ústečtí,ale hosté z Děčína dokázali ještě do poločasu z brejku vyrovnat.Ve druhém poločase se vedení střídalo na obou stranách.Když se ale Slovanka ujala tři minuty před koncem vedení 4:3 zdálo se že zvítězí.Domácí ovšem z posledního protiútoku dokázali vyrovnat a tak se prodlužovalo.V něm se naopak zdálo.že k vítězství míří domácí.Dopustili se však šestého akumulovaného faulu a Děčínští z desetimetrového kopu opravdu v poslední sekundě
vyrovnali.Utkání se proto rozhodovalo v penaltách a v nich naši borci jasně dominovali.Vítězný celek podal bojovný ,kolektivní výkon,všichni hráči nechali na palubovce během 55 minut boje všechny síly.Soupeřem Slovanky ve čtvrtfinále bude obhájce vítězství v krajském poháru tým Mako
Litvínov.Bohužel náš tým nebude moc využít výhodu domácího prostředí jelikož naše město stále nedisponuje sportovní halou odpovídajících parametru.O místě i čase utkání vás budeme informovat.

Hop - Trop Ústí n/l - FC Slovanka Děčín 5:5 (1:1, 4:4) penalty 1:4
goly Děčína: 2 Diviš,CHaloupka,Erneker (p.: Jakubec,Diviš,Erneker,Brouček)

27.2.08

Fantastický postup Bělé!
V osmifinále krajské části poháru ČMFSve futsalu se se zrodilo velké překvapení když tým SK Bělá 1946 suverénně přehrál účastníka krajského přeboru SC OBR Most.Jako první se sice ujali vedení Mostečtí,ale od této chvíle jasně dominovali futsalisté Bělé,kteří si do přestávky získali dvoubrankový náskok.Ve druhé půli existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a když vynikající brankař Bělé Čáp k tomu ještě zneškodnil dvě penalty zrodil se debakl Mosteckých kteří hrají o dvě třídy vyšší soutěž.V dalším
kole se Bělá utká z vítězem utkání USK Slavie Ustín/l - Japek Most.U tkání se uskuteční v "domácí" hale v Libouchci.O termínu vás budeme informovat.

SK Bělá 1946 - SC OBR Most 9:2 (3:1)

26.2.08

FUTSALOVÝ ŠOK !
Velkým překvapením skončil zápas osmifinále krajské části poháru ČMFS ve futsalu mezi Betisem Kadaň a Bílým Baletem Děčín.Favorizovaný Balet v něm prohrál na pude mužstva kterého loni ve stejné soutěži jasně porazil.Je pravda,že Děčínstí dorazili na utkání bez několika opor a utkání se uskutečnilo v nové hale kde byl velmi klouzající povrch na který byli domácí očividně připraveni,přesto je konečný výsledek  překvapením pro celý Ústecký futsalový kraj.O výsledku utkání rozhodla již první půle kterou vyhrála Kadaň 3:0.Ve druhé kdy si Děčané již trochu zvykli na klouzající povrch se hra vyrovnala,ale to si již domácí výsledek pohlídali.

Betis Kadan - Bílý Balet Děčín 5:2 (3:0)
branky B.B.: 2 Janoušek

4.2.08

LOS KRAJSKÉ ČÁSTI POHÁRU ČMFS VE FUTSALU.

Ve středu 30.01. se v Ústí n/l uskutečnil los krajské části futsalového poháru.V pavouku 16 týmu ústeckého kraje jsou i čtyři děčínská mužstva.Jen vítěz si zajistí postup do celostátní části mezi 16 týmu z celé republiky. Osmifinále krajské části musí být sehráno do 02.03. a vítěz bude znám do 30.04.Tři z našich týmu jsou vedeny jako domácí,kde se ale utkání uskuteční,zda v Libouchci nebo u soupeřů záleží na jejich rozhodnutí nebo dohodě ze soupeřem.

Soupeři děčínských týmu:

FC Slovanka Děčín - Hop Trop Ústí n/l
Betis Kadaň - Bílý Balet Děčín
SK Bělá 1946 - SC OBR Most
FC Santos Děčín - FC Partizán Most

O přesném terminu zápasu vás budeme průběžně informovat.

22.1.08

Očekávané vítězství favorita!

SK Bělá 1946 - Bílý Balet Děčín 3:8 (0:2)
Hataš,Trnka,Fichtner - 2 Ant. Čapek, 2 Hanus, 2 Čermák, Dědič

Očekávaným výsledkem skončilo finále okresního poháru ČMFS ve futsalu. Favorizovaný Bílý Balet v něm měl lepší začátek a v poločase vedl 2:0 když mnoho dalších šancí zneškodnil vynikající brankař Bělé Rygar.Když krátce po půli zvýšil Balet už na tříbrankový rozdíl zdálo se být rozhodnuto.Poté si ovšem vybral slabší chvíli brankař Baletu a statečně bojující Bělá během chvíle snížila na rozdíl jednoho gólu.Od tohoto okamžiku Balet zabral znovu na plno a hezkou kombinační hrou utkání spolu se z lepšenou obranou jasně ovládl a bezpečně zvítězil.Oba finalisté spolu s týmy Slovanky a Santosu postupují do krajské části poháru jejíž losování se uskuteční 30.01. O výsledku losu a programu našich týmu vás budeme informovat.Bohužel žádný duel se neuskuteční  v Děčíně i když naše týmy budou pořadateli těchto zápasu jelikož narazí na soupeře z vyšších soutěží. V našem městě stále chybí hala odpovídajících parametru.

16.1.08

FINÁLE FUTSALOVÉHO POHÁRU!
Finále okresního poháru ČMFS ve futsalu ve kterém se utkají týmy SK Bělá 1946 a Bílý Balet Děčín se uskuteční 17. 01. 08 ve sportovní hale v Křešicích.Výkop v 17 hodin.Vysokým favoritem utkání je po podzimu druhý tým krajského přeboru Bílý Balet,ale malé děčínské haly smazávají rozdíly a Bělá v utkání se Slovankou dokázala,že nemusí být bez šance.Ihned po utkání které skončí v 18 hodin proběhne předání poháru vítěznému celku
.

29.12.07

Senzační vítězství Bělé!
Největším překvapením okresního poháru ČMFS ve futsalu je vítězství Bělé nad Slovankou a její postup do finále ze skupiny A.Ve skupině B se nedařilo obhájci vítězství Kr. Studenci.Do finále postupuje Bílý Balet a s ním do krajské části i Santos.Postup měli zlehčený díky tomu,že Dece Computers se nedostavili k rozhodujícímu zápasu.Finále okresního poháru se uskuteční v prŮběhu měsíce ledna.

Skupina A:
Slovanka - SK Bělá 1946 3:4 (2:2)
3 Erneker - 2 Trnka, Veigent, Fichtner

Výborný výkon Bělé která dokázala zaskočit favorita a po vyrovnaném poločase dokonce otočit v závěru z 2:3 na 4:3.

Skupina B:
Dece Computers - Denas Krásný Studenec 10:6 (4:3)
3 Svěchota, 3 Muller Pevel, 2 Cimrman, Pechanec, Muller Martin - 3 Kurty, 2 Murdych Jakub, Strach
Po skvělém začátku kdy dvakrát vedl odpadl Studenec ve druhém poločase díky vlastním chybám.

Denas Krásný Studenec - FC Santos 5:7 (3:5)
5 Cerman - 2 Voros, 2 Cisár, 2 Špoler, Majerík
Opět nadějný začátek Studence,ale utkání rozhodla větší kvalita brankaře Santosu na němž ztroskotala většina šancí poražených.

Dece Computers - Bílý Balet 0:5 kont.
Domácí se nedokázali díky pracovnímu vytížení na utkání sejít v požadovaném množství.

FC Santos - Bílý Balet 3:4 (1:2)
2 Spoler, Pulko - Kosejk, Janoušek, Čapek Antonín,Růžička
Rozhodující utkání o postup do finále bylo hráno tvrdě,místy až za hranicí pravidel.Balet využil svých větších zkušeností a těsně zvítězil.

17.12.07

Slovanka prvním postupujícím do krajské části!
Dalšími dvěma zápasy pokračoval okresní pohár ČMFS ve futsalu.Díky
vítězství DC Východu nad Pop Servisem se prvním postupujícím ze skupiny A
stala Slovanka.O druhém postupujícím a finalistovy se rozhodne v jejím
zápase s Bělou.Ve skupině B mají všechna mužstva odehrán jen jeden zápas.

Pop Servis - DC Východ 4:8 (1:7)
2 Faktus, Kočka, Dvořák - 3 Veselý, 2 Zápotocký, 2 Trojan, Miško

Hosté potřebovali k udržení naděje na postup vyhrát o čtyři branky a
potřebný náskok získali již v prvním poločase a i když domácí ve druhém
poločase mocně dotahovali nakonec jej těsně udrželi.

Bílý Balet - Denas Krásný Studenec 4:2 (2:0)
2 Dědič, Čermák, Šimek - Navrátil, Jakub Murdych

Statečný výkon Studence který hraje o dvě soutěže níže.Dokázal dotáhnout
poločasovou ztrátu a za stavu 2:2 nedokázal jeho útočník trefit z pul
metru prázdnou branku.Hned z protiútoku rozhodl favorit o svém vítězství.

10.12.07

Futsalový pohár pokračoval
Třemi zápasy skupiny A pokračoval okresní pohár ČMFS ve futsalu. Ať se to nezdá nemá žádný klub jistý postup do krajské části a žádný tuto šanci neztratil.

Pop Servis - Slovanka 5:11 (2.4)
5 Kočka - 4 Chaloupka, 3 Diviš, 2 Brouček, Faflík, Jakubec
 Vítězové si od počátku udržovali dvoubrankový náskok který zvýraznili až v posledních deseti minutách.

SK Bělá 1946 - Pop Servis 9:10 (4:5)
6 Petr Murdych, 3 Fichtner - 3Kočka, 3 Rachunek, 3 Gurský, Marek
 Poté kdy ve vedení vystřídali oba týmy rozhodl za stavu 9:9 gól dvacet sekund před koncem

DC Východ - Slovanka 4:18 (2:10)
3 Hloušek, Veselý - 5 Diviš, 5 CHaloupka, 4 Brouček, 4 Jakubec
Exhibiční výkon vítězů.

2.12.07

FUTSALISTÉ ZAHÁJILI BOJE V POHÁRU!
Úvodními zápasy byly zahájeny boje v obou skupinách okresní části poháru ČMFS ve futsalu.
Skupina A
FC Santos - DeCe Computers 9:5 (3:2)
3 Demeter, 3 Brezina, 2 Voros, Pulko - 4 Cimrman, Jedlička
Po celkem vyrovnaném poločase utekli domácí na rozdíl čtyř gólů, který si s přehledem
uhlídali i když soupeř bojoval a sedm minut před koncem snížil na dvoubrankový rozdíl.Poté ovšem stříleli jen vítězové.
SK Bělá 1946 - DC Východ 10:8 (4:4)
4 Sluták, 3 Trnka, Veigend, Fichtner, Murdych Petr - 4 Hloušek, 3 Kořínek Martin, Trojan
Domácí vedli chvíli po zahájení 4:0, aby po přestávce prohrávali 4:5.Poté se hra vyrovnala a až ke konci zápasu dokázala Bělá přehrát DC Východ.

13.11.07

OKRESNÍ POHÁR ČMFS VE FUTSALU rozlosován dne 13.11.2007: Skupina "A" - SK Bělá 1946 , POP servis , FC Slovanka , DC Východ : Skupina "B" - FC Santos , DeCe COMPUTERS , FK DeNas Kr.Studenec , Bílý balet. Prvním zápasem rozehraje pohár ČMFS FC Santos proti DeCe COMPUTERS dne 26.11.2007 a zápas se odehraje v hale v Křešicích od 20:30 hod.