Ročník 2009/2010

VÝSLEDKY + ROZPIS

KRAJSKÁ ČÁST

VÝBORNÝ VÝKON KRÁSNÉHO STUDENCE !!!!!!

Kvalitní futsal byl k vidění v semifinále krajské části poháru ČMFS ve futsalu v němž se střetli DeNas Krásný Studenec a druhý tým první celostátní ligy Balticflora Teplice.Ta se sice ujala vedení,ale Studenečtí dokázali po pěkné akci vyrovnat.To samé se podařilo po druhém gólu Teplických.Pak se přeci jenom projevila profesionalita hostů kteří trénují dvakrát denně šest dnů v týdnu.Dokázali zvýšit na poločasových 2:5.Ve druhém poločase se čekalo,že domácí fyzicky odpadnou.To se však nestalo a ti byli mezinárodnímu týmu Teplic dále vyrovnaným soupeřem.Konečná čtyřbranková prohra je skvělým výsledkem pro naše hráče.Ti padali výborný,bojovný výkon na hranici sebeobětování a byli soupeři v jehož řadách hráli Rusové,Italové,Portugalci,Argentinec vyrovnaným soupeřem,což není pro Teplice dobrým vysvědčením.

DeNas Krásný Studenec :FC Balticflora Teplice   5:9   (2:5)
3 Timofej,Kilián,Doxanský

SENZAČNÍ POSTUP DO SEMIFINÁLE PRO FK DENAS KR.STUDENEC !!!!!!!

Nejúspěšnější období v historii klubu zažívají futsalisté DeNasu Krásný Studenec,V mistrovské soutěži jsou v prní trojce a v krajském poháru ČMFS ve futsalu postoupil již do semifinále když dokázal vyřadit Mako Litvínov.Utkání se uskutečnilo ve sportovní hale v Rumburku.Náš tým do něho vstoupil suverénně brzy se ujal vedení které zvyšoval až na 5:1.Poté si však vstřelil vlastní gól,soupeř se chytl a do poločasu snížil a ihned po přestávce vyrovnal.V těchto chvílích podržel mužstvo několika zázračnými zákroky brankař Stach.Zápas vrcholil v prodloužení kdy akce Litvínova opět skončili u brankaře domácích a Studeneckým,konkrétně Doxanskému se podařilo umístěnou střelou z dvanácti metrů rozhodnout.Všichni hráči vítězů podali kolektivní a hlavně bojovný výkon.V semifinále narazí naši borci na finalistu play- off 1. celostátní ligy,tým jenž v playoff zatím neprohrál žádný zápas,plně profesionální Balticfloru Teplice kde jsou z dvanácti hráčů jen dva Češi.Zbytek tvoří výběr Brazilců,Portugalec,Rus,Ukrajinec.Ital,Němec.Bohužel tento svátek futsalu opět neuvidíme v našem městě,jelikož zápas takového významu se musí uskutečnit v odpovídající hale.

DeNas Krásný Studenec - Mako Litvínov    6:5 v prodloužení   (5:3, 5:5)
2 Doxanský, 2 Jakub Murdych, Kilián,Timofij

I POSLEDNÍ ZÁSTUPCE DĚČÍNA - DC VÝCHOD VYPADL !!!!!!!

DC Východ sice vedl nad 1. FC Partizánem Most 2:0 a měl i další šance,ale soupeř se poté zlepšil a i když Východ snížil na 5:6 utkání si pohlídal a nakonec s přehledem zvítězil.Ze šesti Děčínských celků v předkole nebo v prvním kole tak postoupil jen jeden.A to DeNas Krásný Studenec který měl paradoxně nejtěžšího soupeře.V dalším kole na něj čeká přemožitel Bílého Baletu Mako Litvínov.

DC Východ Děčín - 1. FC Partizán Most   6:10    (2:4)
3 Martin Kořínek,Veselý,Hloušek,Zápotocký.

BÍLÝ BALET NESTAČIL V PRVNÍM KOLE NA MAKO LITVÍNOV A VYPADL !!!!!

K utkání poháru ČMFS zajížděl děčínský Bílý Balet do sportovní haly v Mostě - Velebudicích. Soupeřem mu byl dobře známý celek Mako Litvínov, se kterým už se v minulosti v poháru utkal. Děčané se k utkání dostavili v téměř totožné sestavě, která před dvěma dny porazila El Clasico. Chybějícího Zívala a Kuchaře nahradil v sestavě Huček s Petrem Murdychem. Utkání začalo ve vlažném tempu, soupeři se zpočátku oťukávali. Šance byli k vidění především před brankou hostujícího Beneše. Hosté v prvním poločase zahrozili zcela ojediněle. Zejména proto, že domácí spolehlivě bránili. Přibližně v polovině poločasu otevřeli domácí skóre po rychlém brejku. Druhá trefa na sebe nenechala dlouho čekat. Důrazní domácí sebrali hostům míč a zařídili dvoubrankové vedení. Před koncem poločasu navíc rozvlnili síť potřetí a zdálo se, že hosté už těžko s výsledkem něco udělají. Druhá půle začala tlakem Děčanů. Domácí se spoléhali především na obranu a vyráželi do brejků. Po pár minutách se poprvé v utkání prosadil Huček střelou z dálky, která zapadla k tyči. Přesně nahrával Murdych. Hosté vycítili šanci a usadili se na polovině domácích. Druhou trefu obstaral Zuček po přihrávce Hučka. Mezitím domácí nastřelili několikrát brankovou konstrukci a také trestuhodně netrefili odkrytou branku Děčanů. Potrestání na sebe nenechalo dlouho čekat. A byl u toho opět Huček, který srovnával po přesném pasu Murdycha. Ve zbytku utkání převzali iniciativu domácí, kteří Děčanům několikrát zle zatopili. Přesto mohli odjíždět spokojeni hosté. Murdych se v závěru dostal do velké šance, kterou ale neproměnil a na řadu přišlo pětiminutové prodloužení. V něm hosté zaspali začátek a během chvíle bylo rozhodnuto. Dvě rychlé branky znamenaly konec nadějím na postup. Balet sice nesložil zbraně, Huček svým třetím gólem snížil na 4:5. Ovšem na vyrovnání už nebyl čas. A to domácí mohli ještě zvýšit z desetimetrového kopu, který ovšem poslali do nebes...Balet tak svou pouť v poháru končí již po prvním zápase. Nutno ovšem podotknout, že postoupil šťastnější celek.

Mako Litvínov - Bílý Balet Děčín   5:4 prodl.(3:0,3:3)

branky Děčína: Huček 3x , Zuček

BÍLÝ BALET ZNÁ SOUPEŘE !!!!!

V 1. kole krajského poháru ČMFS ve futsalu divizní Bílý Balet Děčín zajíždí ve stejném kole na palubovku Maka Litvínov.Utkání se uskuteční ve čtvrtek 25.3. od 18:30 ve sportovní hale Most - Velebudice.
 TERMÍN ZÁPASU ZNÁ I DC VÝCHOD !!!!
 Zápas 1. kola krajského poháru ČMFS ve futsalu mezi DC Východ Děčín a FC Partizán Most se uskuteční v neděli 28.3. od 18:00 v hale ZŠ Miroslava Tyrše (Vrchlického).
 FK DENAS KRÁSNÝ STUDENEC SENZAČNĚ POSTUPUJE  !!!!!!
Těžkého soupeře měl v prvním kole krajského poháru ČMFS ve futsalu vítěz okresního poháru v Děčíně tým DeNas Krásný Studenec.Byl jím 5. tým druhé ligy Radobýl Litoměřice.Zápas se uskutečnil ve sportovní hale v Rumburku kterou si náš tým vybral jako domácí.
Po opatrném začátku se jako první utkali vedení hosté kteří vedli 0:1 a 1:2.Po té se ale Studenečtí hráči osmělili a otočili na poločasových 5:3.Zápas se lámal za stavu 7:6 kdy jasně nejlepší hráč zápasu Jakub Murdych opět po individuální akci zvýšil na dvoubrankový rozdíl.Litoměřičtí pak hráli power - play.Z velkého tlaku si však vypracovali jen několik šancí aby se nakonec opět zmocnil míče Murdych a přes celé hřiště upravil na konečných 9:6.Kr. Studenec tak konečně na pátý pokus přešel přes první kolo krajského poháru a dosáhl svůj zatím největší úspěch kterým překvapil celý futsový kraj.V dalším kole mu bude za soupeřem lepší z dvojce Mako Litvínov - Bílý Balet Děčín.

DeNas Krasný Studenec - Rodobýl Litoměřice    9:6  (5:3)
7 Jakub Murdych,Doxanský, Timofij.

Zde odkaz na hodnocení zápasu originál:

EL CLASICO NA SOUPEŘE NESTAČILO  !!!!!!
Dle očekávaní skončilo utkání předkola krajského poháru ČMFS ve futsalu El Clasico Bynov - Pérovna Ústí n/l.Zatímco v prvním poločase byl hlavně díky brankaři domácích průběh vyrovnaný,po přestávce soupeř z Ústí jasně dominoval a suverénně zvítězil.

El Clasico Bynov - Pérovna Ústí n/l  8:19  (3:5)
 góly Bynova: 6 Dražil,Brejcha, Kučera.
FK DENAS KR.STUDENEC A EL CLASICO ZNAJÍ SOUPEŘE !!!!!!
Další dva naše týmy znají soupeře pro krajský pohár ČMFS ve futsalu.V předkole se utká El Clasico Bynov s Pérovnou Ústí n/l.Zápas bude sehrán díky toleranci soupeře v úterý 2.3. od 18:30 v Křešicich.Vítěz okresního poháru DeNas Krásný Studenec v prvním kole narazí na 2. druholigový Radobýl Litoměřice.Ten jž chtěl hrát v pořádné hale a tak se utkání uskuteční SH Rumburk v neděli 7.3. od 14:00.
POP SERVIS V POHÁRU KONČÍ !!!!!!!
Předkolem začali boje v krajské části poháru ČMFS ve futsalu.Soupeřem našeho týmu Pop Servis Děčín byl tým z  okresního přeboru mostecka SC Obr Most.Do zápasu lépe v kročili naši hráči a díky tomu,že brankař Přibyl vychytal šance  soupeře se ujali vedení 2:0.Protivník sice snížil,ale poločasový výsledek 2:1 byl pro naše borce nadějný.I začátek druhé půle přinesl několik šancí Popíkům,ty je ale nevyužili a soupeř otočil skóre na 2:4.Domácí sice snížili ale na víc již neměli i díky malé bojovnosti.Hosté pak v závěru náskok navýšili.Porážky je škoda,při lepším taktickém výkonu a větší bojovnosti byla možnost utkání vyhrát.Z poražených zaslouží absolutorium brankař Přibyl.

Pop Servi Děčín - SC Obr Most   3:6  (2:1)
Dvořák, Kočka, Gurský
PŘEDKOLO POHÁRU ČMFS KRAJSKÉ ČÁSTI !!!!!!!
Utkání předkola krajského poháru ČMFS ve futsalu mezi Pop Servisem Děčín a SC Obr Most se uskuteční v soboru 20.2. od 19:00.Díky toleranci mužstva soupeře se bude hrát v tělocvičně ZŠ Miroslava Tyrše. Přijďte podpořit naše mužstvo.Vítěz utkání se utká s 2. týmem první ligy,profesionální Balticflorou Teplice.
VÍTĚZEM FUTSALOVÉHO POHÁRU FK DENAS KR.STUDENEC !!!!!!!
Finálovým utkáním byl završen okresní pohár ČMFS ve futsalu.Utkali se v něm DeNas Kr. Studenec a DC Východ.Utkání se uskutečnilo ve sportovní hale v Libouchci.Po opatrném začátku se ujal vedení Kr Studenec který lépe kombinoval a vytvořil si i více šancí takže jeho poločasové vedení 2:0 bylo zasloužené.A to ještě několik šancí zlikvidoval brankař Janus.Po přestávce DeNas zvýšil na 3:0 a i když Východ ihned snížil dokázal opět odskočit na tříbrankový.Poté začal Východ hrát bez brankáře i když  jí hrál dobře a měl šance byl to Studenec kdo vstřelil závěrečnou branku utkání.Nejlepšími hráči vítězů byli  Murdych,Timofij a Navrátil,ale dobrý výkon podalo celé mužstvo.I tým poražených podal kvalitní výkon za který zaslouží pochvalu.S přehledem řídili Hanzlík,Dostál.Delegátem byl Procházka.V krajské části poháru narazí v prvním kole Kr. Studenec na 2. ligový Radobýl Litoměřice a DC Východ na vítěze poháru v okrese Most.Bohužel i když budou oba pořadateli utkáních v našem městě chybí hala potřebných parametrů a tak asi budou muset cestovat k soupeřům jelikož pro krajskou část je již zakázána i hala v Libouchci.

FK DeNas Krásný Studenec - DC Východ     5:2    (2:0)
3 Timofij, Kilián, Navrátil - 2 M. Kořínek
DRUHÝM FINALISTOU DC VÝCHOD !!!!!!
Závěrečnými zápasy byly ukončeny boje v základní skupině okresního poháru ČMFS ve futsalu.El Clasicu stačila k postupu do finále jedna výhra ze závěrečných dvou zápasů.Nejprve však vysoko podlehlo Kr. Studenci a poté v přímém souboji o postup DC Východu když Východ jasně dominoval ve druhém poločase.Finále DeNas Kr. Studenec - DC Východ se uskuteční ve 2. polovině ledna.S nimi postupují do krajského poháru El Clsico a Pop Servis.
NEPOSTUPUJÍ BOLETICE !!!!!!!
Dalšími zápasy pokračoval okresní pohár ČMFS ve futsalu.Známe již všechny čtyři postupující do krajské části poháru.Černý nepostupový Petr zbyl na tým SCA Boletice.Na konečném čtvrtém,posledním postupovém místě skončí Pop Servis který v přímém souboji o poslední postupové místo zdolal právě Boletice.Ty podlehly i v dalším zápase a to rekordně Kr. Studenci který je již prvním známým finalistou.Jako jeho soupeř pro finále se rýsuje El Clasico.Ještě také neprohrálo.Pop Servis jasně přehrálo když jej podržel brankař Jarolím.V prvních lednových dnech bude základní část dohrána zápasy El Clasico - Kr. Studenec (6.1.  20:30 Křešice) a DC Východ - El Clasico (10.1.  18:00 ZŠ Vrchlického).
VÍTĚZNÝ VSTUP EL CLASICA !!!!!!
Dalšími zápasy pokračoval okresní pohár ČMFS ve futsalu.Vítězně vstoupilo do soutěže El Clasico.V poločase sice prohrávalo s Boleticemi 6:3,ale Boletice opět měli slabší druhou půli  soupeř zaslouženě otočil skóre.V dalším zápase přehrál DC Východ Pop Servis když v zápase neustále vedl alespoň o dva góly a měl průběh pod kontrolou.
ROZEHRÁN FUTSALOVÝ POHÁR 2009-2010 !!!!!
Úvodní zápasy má za sebou okresní futsalový pohár.Zatímco v zápasech .Studence s DC Východem a Pop Servisem bylo od počátku jasné o vítězství Studence duel DC Východ - Boletice byl dramatický.Boletice vedli o přestávce 4:0 ale  Východ dokázal srovnat a jít dokonce do vedení.Boletice otočili,ale Východ v poslední sekundě vyrovnal.V penaltách které jsou rozhodujícím kritériem při stejném bodovém zisku vyhráli  v šesté sérii Boletice když předtím zklamali střelci na obou stranách když z deseti penalt proměnili dvě.
ROZLOSOVÁNÍ POHÁRU ČMFS OKRESNÍ ČÁST 2009-2010 !!!!!!!
1. SCA Boletice 2. El Clasico Bynov 3. Pop Servis Děčín 4. DeNas Krásný Studenec 5. DC Východ.

1 FK DENAS KR. STUDENEC - DC VÝCHOD       3.12.                19:00                   LIBOUCHEC
2 DC VÝCHOD - BOLETICE                                      6.12.                 18:00                  VRCHLIČÁK
3 POP SERVIS - FK DENAS KR. STUDENEC        6..12.                 19:00                  VRCHLIČÁK
4 BOLETICE - EL CLASICO                                       9.12.                  18:00                 LIBOUCHEC
5 POP SERVIS - DC VÝCHOD                                  13:12.                 19:00                 VRCHLIČÁK
6 BOLETICE - POP SERVIS                                      16.12.                 18:00                 LIBOUCHEC
7 FK DENAS KR. STUDENEC - BOLETICE          17.12.                 19:00                 LIBOUCHEC
8 EL CLASICO - POP SERVIS                                  20:12                  19:00                 VRCHLIČÁK
9 DC VÝCHOD - EL CLASICO                                 10.1.                  18:00                 VRCHLIČÁK
10 EL CLASICO - FK DENAS KR. STUDENEC      6.1.                    20:30                 KŘEŠICE

DOPLNĚNÍ PROPOZIC: 1.POŘADATELE A MÍSTO FINÁLOVÉHO UTKÁNÍ URČUJE PRVNÍ TÝM POŘADÍ.NÁKLADY SE DĚLÍ NAPŮL.
2.NÁKLADY NA ROZHODČÍHO V LIBOUCHCI:300  - 370 KČ.