13. KOLO:  PODZIMNÍM PŮLMISTREM PELIKANS LEGENDS..............Okresní přebor
 
11. KOLO: BODLO PADLO S MALOU VELENÍ..........................1. třída
 

ZAHAJOVACÍ SCHŮZE, PLATBA PŘED JAREM

Tradičně první akcí jara budou zahajovací schůze. Ty se konají na Slavoji pro okres v ůterý 6.3. , pro třídu v úterý 20.3. Začátek vždy od 18:30. Do 5.3. jste povinni zaplatit hřiště za jaro. Toto datum je shodné pro obě soutěže. Na všech hřištích totiž platím za všechny týmy najednou.
Číslo účtu, i kolik platíte, naleznete v příloze níže. Prosím o dodržení termínu zaplacení pronájmu hřišť. Pozdní zaplacení bude pokutováno tradiční částkou 300 Kč, neúčast na schůzi 100 Kč. Prosim o placení až po 15.2. , jak je uvedeno v příloze. Členské příspěvky zatím neplaťte, pokyn dostanete na schůzi.  Děkuji předseda.

Platba za hřiště před jarem...............................Stažení

 

POP SERVIS A BÍLÝ BALET BEZ ZTRÁTY BODU 

Třetím kolem pokračoval okresní pohár ve futsaslu. V očekávaném souboji papírových favoritů Denas – Bílý Balet se žádné drama nekonalo. Balet od začátku směřoval k drtivému vítězství. Ve druhém duelu vedla Slovanka na Pop Servisem 3:0. Ten byl  po celý průběh zápasu lepším týmem, ale teprve za tohoto stavu, teprve patnáct minut před koncem začal proměňovat šance. I tak stačil Pop Servis zaslouženě skóre otočit ve svůj prospěch. 

FC Slovanka Korado SW – Pop Servis   3:4  (2:0)

2 Jakubec Rudolf, Brouček Jan – 2 Ferko, Gurský, Pilík 

FK Denas – Bílý Balet   2:10  (0:7)

Gaher, Timifij – 6 Červenka, 2 Čermák, Rangl, Knotek 

volno El Clasico

Tabulka po 3. kole:

1 Bílý Balet              3     0      0       31:8       9

2 Pop Servis            2     0      0       12:6       6

3 Denas                   1     0      1        9:12      3

4 El Clasico              0    0      2        5:17       0

5 Slovanka               0    0      3        9:23       0                 

 
 

POP SERVIS PŘEHRÁL EL CLASICO, BALET SLOVANKU

Druhým kolem pokračoval okresní přebor ve futsalu. Bílý Balet potvrdil úlohu favorita proti Slovance. El Clasico vedlo na Pop Servisem 2:0, pak však již patřil duel  zcela Popákům. 

Bílý Balet – FC Slovanka Korado SW     12:4   (6:2)

4 Červenka, 4 Čermák, 2 Růžička, Šupka, Tyl – Jakubec Rudolf, Diviš, Neumier, Brouček Jíří 

Pop Servis – El Clasico Bynov    8:3   (2:2)

3 Závěšický, 2 Novotný, Tulpach, Šohaj Petr, Zmítko – 3 Valenta

 volno Denas 

 
Rozlosování Okresní přebor - jaro 2018..........................Stažení

Rozlosování 1. třída - jaro 2018...............................Stažení

Rozlosování pohár 2017/18...............................Stažení

Hodnocení podzimní sezóny...............................Stažení

Platba za hřiště před jarem...............................Stažení

Propozice soutěží 2017/18..........................Stažení
příloha č. 1 .................................Stažení
Příloha č. 2 - Kocanda...................Stažení

 
UPOZORŇUJI, ŽE TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘESTUPU/HOSTOVÁNÍ KONČÍ 28.10. 2017. DALŠÍ PODÁNÍ BUDE MOŽNÉ AŽ PO 1.1. 2018!
PŘEDSEDA
 
Tento týden bylo uděleno mnoho pokut za chyby typu chybná výstroj nebo špatně vyplněné Zápisy o utkání.
Jelikož tomu tak bylo i v minulém kole, žádám Vás o přesné plnění Propozic a jejich příloh. Pokud by se to mělo opakovat, nezbylo by nic jiného, než pokuty zvýšit, aby si některé týmy uvědomili, jaké jsou jejich povinnosti . To je opravdu tak těžké správně a včas vyplnit Zápis a odehrát zápas s nataženýma stulpnama?
 
Předem děkuji za nápravu. Předseda.
 
Jelikož se našly 3-4 celky, které se pokoušejí  obejít Propozice, hlavně přílohu č.1 pojednávající o registraci, přestupech a placení čl. příspěvků, vydavám toto doplnění:
Pokud budete podávat žádost o registraci, přestup/hostování, platit členský přípěvek, musíte "Nejpozději do začátku utkání, ve kterém chce daný hráč nastoupit" zaslat všechny podklady na obě známé adresy (registracefutsal@fotbal.cz a petaprochy@centrum.cz).
POZOR! Jestliže podáváte přestup/hostování za hráče, který ještě nemá zaplacen členský příspěvek, musíte ten zaplatit a doklad o zaplacení poslat na adresu petaprochy@centrum.cz  "Nejpozději do začátku utkání ve kterém chce daný hráč nastoupit".

Aktualizovaná příloha č.1 Propozic ....... Stažení
 
Omlouvám se za komplikace, ale jsou celky, které se pokouší  obejít Propozice a hrát s hráči "na černo". Snažím  se tomu zamezit
Těm  z Vás, kterým se to nelíbí, chci říci, že by bylo velmi jednoduché postupovat dle Soutěžního řádu. Což znamená, že hráč by mohl nastoupit až "zezelená" ve FUTisu. To by Vám ale přineslo mnoho problémů.
 
Děkuji za pochopení a prosím o přesné dodržovaní Propozic a jejich příloh. Předseda.

 

 
Nově jsme pojištěni při úrazu u pojišťovny Kooperativa. Tiskopis pro nahlášení úrazu a postup vyplňování najdete níže. Je postatné, aby ve zprávě od lékaře bylo uvedeno, že se úraz stal při utkání nebo tréninku futsalu. Ne při fotbale, fotbálku,sálovém fotbale, nebo podobně. V tom případě Vám tiskopis nepotvrdím.

Tiskopis pro nahlášení úrazu..........................Stažení
Postup vyplnění formuláře
......................Stažení

Jestliže budete vyplňovat nový formurář k pojištění u Kooperativy, NEVYPLŇUJTE! kolonku: název sportovního subjektu a ID ČUS a IČO TJ/SK.

Předseda.  

 

Zápis o utkání ......................Stažení

 

Několik z Vás má ještě potíže s vyplňováním Zápisu o utkání, tak tedy pro ně: V zápise vyplňujete, pokud jste domácí mužstvo,  název obou týmů a čísla a celé jména (příjmení a jméno) hráčů. Pokud jste hosté, jen čísla a celá jména. Jestliže hráč ještě "nezezelenal" ve FUTisu, za jeho jméno "F". Jménem se rozumí Josef, Jaroslav, Eduard. Ne Pepa, Jára, Éda. V zápise budou jen hráči, kteří se zápasu zúčastnili. Číslo utkání, místo utkání, začátek po Vás nechci. Děkuji za řádné vyplnění zápisu. Od 4. kola budou případné chyby ve vyplnění pokutovány.
Předseda.

 

PRO TÝMY HRAJÍCÍ SVÉ DOMÁCÍ ZÁPASY NA KOCANDĚ
Tento týden opět potvrdil, že málo z Vás četlo Přílohu č.2 RMS, která pojednává o organizování zápasů na Kocandě. Kdybych chtěl, mohl bych uložit pokuty za několik stovek korun. Jde hlavně o první zápas daného dne. Pokud neodevzdáte po skončení zápasu na bar klíč od šatny, nemá se třetí utkání daného dne kde převlíkat. A přesně to se stalo ve středu i v pátek. Přílohu jsem přepsal a doplnil o program zápasů na Kocandě. Naposledy Vás žádám o důkladné přečtení Přílohy a hlavně její plnění. Příště již budou následovat tvrdé tresty. Prosím nesabotujte hladký průběh futsalové sezóny.
Děkuji předseda.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
V BŘEZINÁCH JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ CHOZENÍ PŘES TRAVNATOU HRACÍ PLOCHU !!!
HŘIŠTĚ JE NUTNO OBEJÍT. PORUŠENÍ TOHOTO NAŘÍZENÍ BUDE TVRDĚ FINAČNĚ A DISCIPLINÁRNĚ TRESTÁNO !
PŘEDSEDA.

 

Poslední dobou nastupují některé  týmy opožděně k utkání. Žádám Vás o včasný nástup k utkání  i včasné předání Zápisu hostujícímu celku. Propozice hovoří jasně, čekající doba neexistuje. Pokud by se tato situace měla častěji opakovat, budou rozhodčí vyzvání ke striktnímu dodržování Propozic.

Předseda

 

Připomínám, že dle Propozic bod 11.a je zakázan start v kopačkách "lisovkách". V případě, že v nich bude chtít hráč nastoupit,  nebude připuštěn rozhodčím ke hře.

Předseda

 

Upozorňuji, že na lavičce týmu mohou být v průběhu zápasu jen hráči a činovníci,  jak je uvedeno v Propozicích bod 11.c. Dále upozorňuji, že hráči v disciplinárním trestu (po tomto kole tři) na lavičku nemohou.

Předseda

 
 

 Pokud budete platit členské příspěvky přímo na pokladně České Spořitelny bude Vám nově účtován poplatek 25 Kč.Vedení Svazu Futsalu jedná opětovném zrušení tohoto poplatku.

 V tomto týdnu kdy se nedostavil na zápas delegovaný rozhodčí.Upozorňuji že i v tomto případě musí být zápas odehrán.Rozhodčího je povinen dodat domácí tým.
                                                                                                                                                                                                    Předseda.