""" PODZIM 2019 """

11.KOLO

NOTA „B“ PŘEZIMUJE NA ČELE
 Rudá Hvězda drtivě porazila béčko Bílého Baletu, když mu nastřílel šestnáct branek. Poražený tým nastoupil vesměs s velmi mladými hráči, kteří na soupeře vůbec nestačili. Pop Servis završil podzim vítězstvím nad béčkem El Clasica, když odpor soupeře definitivně zlomil v průběhu druhého poločasu. Malá Veleň potvrdila výbornou formu z druhé poloviny podzimu, když zlepšeným výkonem po přestávce jasně přehrála béčko DC United. Bodlo si spravedlivě rozdělilo body se Stadem. V závěrečném utkání podzimu dokázala Nota „B“ otočit duel s Espanyolem a přezimuje na čele tabulky. Hráčem kola byl vyhlášen David Vepřovský (Nota „B“).

10.KOLO

PŘESTŘELKA PRO RUDOU HVĚZDU
 Také v nižší soutěži zbývá odehrát poslední podzimní kolo. Lídr tabulky Nota „B“ nezaváhal ani proti nebezpečnému Bodlu a nastřílel mu dvanáctku. Béčko Bílého Baletu si rozhodující náskok proti Pop Servisu vypracovalo do přestávky. Popáci poté dokázali utkání zdramatizovat, ale vnitřní spory uvnitř týmu je definitivně dorazily. Béčko El Clasica brzy vedlo proti Stadu 2:0. Pak však tak jako již mnohokrát doplatilo na svou neexistující obranou hru a soupeř duel pěknými góly otočil. V hezkém zápase, ve kterém se moc nebránilo, přestřílela Rudá Hvězda béčko DC United a udržela kontakt s čelem tabulky. Malá Věleň byla na rozdíl od Bombers efektivnější v koncovce, což ji přineslo v herně vyrovnaném duelu celkem jasné vítězství. Hráčem kola byl vyhlášen Bohumil Beneš (Nota „B“)

9.KOLO

PŘEPIŠTE DĚJNY, NOTA „B“ DO ČELA TABULKY
 Soutěž má od právě odehraného 9. kola nový tým na čele tabulky. Je jím béčko Noty. To si bez obtíží poradilo s béčkem El Clasica, které podalo bezkrevný výkon a zaslouženě vysoko prohrálo. Do karet novému lídrovi nahrála remíza Bombers s Rudou Hvězdou. V bojovném utkání se po dramatickém průběhu body zaslouženě dělily. Stále se zlepšuje béčko DC United. Tentokrát přehrálo Pop Servis, jelikož podalo koncentrovanější výkon než soupeř. Stado vedlo minutu před koncem nad béčkem Bílého Baletu 5:3 a směřovalo k vítězství. Soupeř ovšem dokázal snížit a se závěrečným hvizdem rozhodčího sekundu před koncem i srovnat. Týden „snů“ má za sebou Espanyol. Nejdříve se ve středu nedostavil k dohrávce se Stadem a v pátek mu Bodlo načepovalo dvanáctku. Hráčem kola byl vyhlášen Ondřej Vrabec (DC United „B“).

8.KOLO

BÉČKO EL CLASICA ZDOLALO ESPANYOL
 Překvapením kola je vysoká prohra Espanyolu s béčkem El Clasica. Po vyrovnaném prvním poločase se hra Espanyolu ve druhém dějství zcela rozpadla. Nejhezčí utkání sehrála Rudá Hvězda s Malou Velení. Oba týmy předvedly bojovný výkon a konečná je remíza je zasloužená. Pop Servis hrál dlouho vyrovnanou partii s Bombers. V závěru byli domácí přesnější v koncovce. Nota „B“ brzy prohrávala s béčkem Baletu 0:2. Do přestávky však srovnala a ve druhém dějství utkání ovládla. Béčko DC United rozstřílelo Stado. Hráčem kola byl vyhlášen Jan Černý (El Clasico „B“).

7.KOLO

STADO SE DOČKALO VÍTĚZSTVÍ
 Událostí kola v nižší futsalové soutěži je první vítězství Stada. Tři body získalo, když v napínavém duelu zdolalo Bombers. Ti nepotvrdili dobrou formu z minulých kol, zato soupeř konečně vydržel se silami až do závěru. Espanyol se během tří dnů otřepal z páteční vysoké porážky a v pondělí překvapivě zdolal béčko Bílého Baletu. Béčko Noty vedlo několik minut před koncem nad béčkem DC United 6:2. Zápas nakonec skončil po šílené přestřelce v závěrečných minutách 7:7. Pokračuje vítězná série Bodlo. Proti béčku El Clasica sice prohrávalo brzy 2:0, ale do přestávky srovnalo a pak jedním gólem duel rozhodlo. Zápasu by ovšem slušela remíza. Malá Veleň díky velké bojovnosti přehrála Pop Servis. Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Bojčev (Stado).

6.KOLO

DC BOMBERS STOUPAJÍ TABULKOU
 Dva šlágry mělo právě odehrané kolo v 1. třídě. V duelu o čelo tabulky přehrála Rudá Hvězda Pop Servis. V zápase dominovaly obrany, hlavně ta Hvězdy, která dovolila soupeři skórovat jen jednou. Pop Servis to Hvězdě ovšem velmi ulehčil. Popáci dorazili na „klouzající“ hřiště Slavoje v sálovkách. V dalším očekávaném souboji zdolali Bombers béčko Noty. Duelu by slušela remíza, ale vítězný tým podal disciplinovanější výkon. Výsledky Malé Veleně jsou jako den a noc. Tentokrát nastal slunečný den a Veleň rozstřílela Stado. To je jako jediné překvapivě zatím bez bodu. Potvrdila se renesance Bodla. Sice prohrávalo 1:3 s béčkem Bílého Baletu, ale pak duel zkušeně otočilo. Espanyol se třemi hráči v poli vzdoroval béčku DC United jen v prvním dějství. Hráčem kola byl vyhlášen Lubomír Horáček (Bodlo).

5.KOLO

NOTA „B“ ATAKUJE ČELO TABULKY
 Béčko Bílého Baletu dle očekávání zdolalo béčko El Clasica. To se na odpor zmohlo jen v prvním poločase. Zvedá se Bodlo. Tentokrát se k nim v duelu s béčkem DC United přiklonilo štěstí podpořené výborným Fialou v brance. Bombers se podařilo ve druhém poločase zaskočit Espanyol a připsat si cenné tři body. Po dvou zaváháních naplno bodovala Rudá Hvězda, když s přehledem přehrála Stado. Nota „B“ překvapivě atakuje samé čelo tabulky. Tentokrát zvítězila nad trápící se Malou Velení. Hráčem kola byl vyhlášen Tomáš Klinský (Bombers).

4.KOLO

ESPANYOL SI ZLEPŠIL SKÓRE
 V 1. třídě se do čela dostal Pop Servis, ale některé týmy mají odehráno menší počet zápasů. Nový lídr tabulky prohrával se statečně bojujícím Stadem v průběhu prvního dějství 1:3. Pak však až do konce zápasu mířili přesně jen Popáci. Opět zaváhal Rudá Hvězda, když po zásluze prohrála s béčkem Noty. Ta soupeře až na úvodní minuty překvapivě přehrávala. Béčko El Clasica ztratilo proti béčku DC United vedení 2:0. V závěru zápasu se mu ale podařilo svojí typickou bojovností a s kusem štěstí strhnout vítězství na svou stranu. Prvního vítězství se dočkalo Bodlo, když zdolalo po zlepšeném výkonu oproti minulým kolům Bombers. Espanyol si s chutí zastřílel proti Malé Veleni. Hráčem kola byl vyhlášen Lukáš Vlk ( Pop Servis).

3.KOLO

POP SERVIS STÁLE NEPORAŽEN
 V 1. třídě se ve třetím kole konečně dočkalo prvního zápasu béčko DC United. A vstup do soutěže to byl vítězný, když přesvědčivě přehrálo béčko Baletu. To co nepoznal dva roky, zažívá Pop Servis. Ani ve třetím zápase nepoznal hořkost porážky. Tentokrát díky vyrovnávajícímu gólu pět sekund před koncem proti Notě „B“. Zaváhala Rudá Hvězda. Proti Espanyolu neustále dotahovala náskok soupeře a nakonec byla ráda za bod vydřený v poslední minutě zápasu. Bombers byli proti béčku El Clasica od počátku lepším týmem a dovedli utkání k jasnému zisku tří bodů. Malá Veleň konečně zabrala naplno, když s přehled přehrála trápící se Bodlo. Hráčem kola byl vyhlášen Matěj Valštýn (Malá Veleň).

2.KOLO

ZATÍM SUVERÉNNÍ RUDÁ HVĚZDA
 V nižší soutěžíi se vstup do soutěže náramně podařil Rudé Hvězdě. Opět výborným druhým poločasem tentokrát zlomila odpor Bodla. Po druhém vítězství sahal Pop Servis. Espanyol ale dokázal pár sekund před koncem srovnat. Béčko Baletu nenavázalo na výborný výkon z minulého kola a jen remizovalo s Bombers. Závěrečná remíza je spravedlivá. Když oběma mužstvům patřil vždy jeden poločas. Béčko Noty si bez větších potíží poradilo se Stadem. Po vyrovnaném úvodu si okolo přestávky vypracovalo rozhodující náskok. O dva body přišla díky zahazování šancí Malá Veleň po remíze s béčkem El Clasica. Při nerozhodném stavu v závěru utkání měli oba týmy šance dát rozhodující gól, ovšem bez úspěchu. Hráčem kola byl vyhlášen Jaroslav Svoboda (Rudá Hvězda).

1.KOLO

DVA ZÁPASY ODLOŽENY
 Vlivem technických problémů na hřišti Kocanda (přerušení dodávky el. energie) se z plánovaných pěti zápasů 1. třídy odehrály jen tři. Pop Servis brzy prohrával s favorizovaným Bodlem 0:2. Pak však plně převzal otěže hry a i díky několika novým posílám utkání otočil. Rudá Hvězda hrála v počátku druhé půle nerozhodně s béčkem El Clasica 3:3. Pak se však střelci domácích probudili a nastříleli soupeři patnáct branek. Slabý den si vybrala Malá Veleň když vysoko prohrála s béčkem Baletu.