""" PODZIM 2019 """

11.KOLO

PELIKANS LEGENDS PŘEZIMUJÍ NA ČELE, POSUN MEXICA Z POSLEDNÍHO MÍSTA

Jedenáctým kolem uzavřeli své letošní boje okresní futsalisté. A nejspokojenějším týmem je ten, co vůbec nehrál. Pelikans Legends měli v tomto kole volno a přesto slaví podzimní triumf. Přispěla k tomu prohra Noty s Huntířovem. Ten prodal své zkušenosti . Dlouho dokázal držet míč a pří útocích soupeře trestal z brejků. Výborný duel s remízovým koncem sehráli DC United proti Bílému Baletu. Domácí brzy vedli 3:0, ovšem o přestávce byl stav 3:4. Tři minuty před koncem vedl DC United 6:4. Balet přistoupil k power-play a dokázal srovnat a to měl ještě v závěrečných sekundách šanci na vítězství.Po velmi dlouhé době vyhrálo Mexico, když zdolalo Dece Computers. Ve vyrovnané zápase byli Mexičani přesnější v koncovce. El Clasico v bojovném a napínavém zápase zdolalo těsně Galacticos a nechalo černého Petra přes zimu Dece Computers. Hráčem kola byl vyhlášen Tomáš Beutler (El Clasico).

10.KOLO

KDO BUDE PODZIMNÍM PŮLMISTREM?

Předposledním podzimním kolem pokračoval okresní přebor. Zápasy se odehrávaly za chladného až mrazivého počasí. Opět se projevila absence odpovídající haly v našem městě. Pelikans Legends ukončili podzim jasnou výhrou nad Mexicem. To ovšem na rozdíl od minulých zápasů podalo bojovný výkon a duel neodchodilo. Nota rozstřílela El Clasico, když mu nadělila desítku. Soupeř po přestávce odpadl. O tom, kdo bude přezimovat na čele tabulky, rozhodne zápas 10. kola Huntířov – Nota. Hosté musejí zvítězit o sedm branek. Pelikans Legends mají v posledním kole volno. I když tomu konečný výsledek nenapovídá, byl duel Bílý Balet – Slovanka dlouhou dobu zcela vyrovnaný. Hosté ovšem dojeli na neproměňování i těch největších šancí, za což je domácí v závěru tvrdě potrestali. Mladí hráči DC United potvrdili úlohu favorita, když porazili zkušený tým Dece Computers. Hráčem kola byl vyhlášen Martin Žáček (Pelikans Legends).

9.KOLO

DOŠLO I NA PELIKANS LEGENDS

Již všechny celky soutěže mají na svém kontě aspoň jednu porážku. Jako poslední padli Pelikans Legends. A to zaslouženě s DC United. Ti byli od počátku lepším týmem a již do poločasu si vypracovali rozhodující náskok, který ve druhém dějství úspěšně ubránili. Slovanka hrála v úvodu vyrovnaný zápas s Dece Computers. Pak již i přes malé zaváhání v půlce druhého dějství směřovala k vysokému vítězství. Stále se prohlubuje krize Mexica. Galacticos jim v pohodě načepovali jedenáctku. Huntířov potvrdil proti El Clasicu úlohu favorita. Hráčem kola byl vyhlášen Tomáš Van (Galacticos).

8.KOLO

ŠOKUJÍCÍ PROHRA BÍLÉHO BALETU

Událostí 8. kola je prohra Bílého Baletu s Dece Computers. Rozhodl lepší vstup do zápasu Computers a hrubé chyby favorita utkání v samém závěru duelu za nerozhodnutého stavu.Hlavním strůjcem vítězsví svého celku byl brankař Štěpnička. Celkově je vítězství Decéčka zasloužené, jelikož bylo bojovnějším týmem. Překvapivě zcela vyrovnanou partii sehráli Pelikans Legends se Slovankou. Lídr tabulky měl více šancí, ale Slovanka statečně bojovala a utkání bylo napínavé až do samého závěru. Pokračuje krize Mexica. Nota ho přehrála bez větší námahy. Zcela vyrovnaný duel sehráli Galacticos s DC United. Štestí se nakonec přiklonilo na stranu hostů. Hráčem kola byl vyhlášen Petr Štěpnička (Dece Computers). .

7.KOLO

DOŠLO I NA NOTU, PELIKANS LEGENDS SAMOSTATNĚ V ČELE

Hitem 7. kola byl souboj Bílý Balet – Pelikans Legends. Domácí se brzy ujali vedení 2:0, ale hosté byli lepším celkem a utkání dokázali svoji kvalitou otočit a v závěru ubránit i skórovat při power-play soupeře. Celkově se hrál z obou stran kvalitní futsal, který byl zatímním vyvrcholením podzimních bojů. Zklamala Nota. Utrpěla první porážku v soutěži. To se může stát, ovšem proti DC United se nezmohla na žádný odpor a inkasovala desítku.Vítězný tým potvrdil, že když má svůj den, může zdolat každého soupeře. Slovanka zdolala Galacticos a připsala si již třetí výhru. Očekávané vítězství se však nerodilo lehce, jelikož soupeř podal bojovný výkon. Huntířov si v poklidném utkání poradil s Mexicem. Výsledek vypadá těsně, ale favorit měl duel od počátku pod kontrolou. Hráčem kola byl vyhlášen Josef Florián (Pel. Legends). .

6.KOLO

DENAS ODSTOUPIL ZE SOUTĚŽE

Již šestým kolem pokračoval okresní přebor. Bohužel v pátek oznámil předseda Denasu, že tento tým odstupuje ze soutěže. Jeho dosavadní výsledky (samé prohry) se v tabulce ruší. Proti hráčům bude postupováno dle bodu č.14 Propozic. Právě odehrané kolo nepřineslo žádné překvapení. Bílý Balet se po celý první poločas trápil s Galacticos. Po přestávce ale dovedl zápas k jasnému vítězství. Pelikans Legends brzy prohrávali s Dece Computers, ovšem duel brzy otočili a s přehledem až do konce kontrolovali. Nota rozstřílela Slovanku, když jí nedala ani na chvíli pomýšlet na jakýkoli bodový zisk. Huntířov prohrával brzy po začátku s DC United 0:3. Pak se však projevila jeho o mnoho větší taktická vyspělost a duel celkem pohodlně otočil ve svůj prospěch. První výhru a hned vysokou si připsalo El Clasico, když rozstřílelo Mexico. Hráčem kola byl vyhlášen Jakub Němeček (El Clasico) .

5.KOLO

PORÁŽKA BÍLÉHO BALETU

Událostí 5. kola je prohra Bílého Baletu s Notou. Favorit měl více ze hry, více šancí, ale mnohokrát ztroskotal na výborném Medalovi v brance Noty. Té stačilo několik podařených brejků k zisku tří bodů. DC United měl po celý průběh utkání s El Clasicem pod kontrolou. Soupeř se nevzdal a bojoval po celý zápas. Body si ale připsal zaslouženě United. Slovanka hrála v prvním poločase celkem vyrovnaný duel s Huntířovem. Druhé dějství však již plně patřilo zkušeným hráčům Huntířova. V krizi je Denas. Připsal si již druhou kontumaci v pěti kolech. Tentokrát proti Mexicu. První body si připsali Galacticos, když v napínavém závěru přehráli Dece Computers. Hráčem kola byl vyhlášen Patrik Medal (Nota).

4.KOLO

VYSOKÁ VÍTĚZSTVÍ FAVORITŮ

Bez překvapení se obešlo 4. kolo okresního přeboru ve futsalu. V šlágru kola se utkal Bílý Balet s Huntířovem. Ten se brzy ujal vedení, ale lídr tabulky s přehledem skóre otočil a zápas hlavně díky výbornému Benešovi v brance a střelci Červenkovi kontroloval. Pelikan Legends od počátku jasně přehrávali Galacticos. Duel byl jen otázkou počtu branek v síti poražených. Nakonec jich bylo patnáct. Překvapivě jasný průběh měl i souboj Denas – DC United. Hosté domácí tým od počátku přehrávali. O vysokém vítězství rozhodli United již do přestávky. Nota hrála v poločase s Dece Computers nerozhodně 3:3. Po přestávce ale existovalo na hřišti jen mužstvo Noty, které nastřílelo soupeři sedm branek, aniž by jedinou obdrželo. V utkání, v němž dominovaly obrany, přehrála o gól Slovanka El Clasico. Hráčem kola byl vyhlášen Zdeněk Červenka (Bílý Balet).

3.KOLO

DRTIVÉ VÍTĚZSTVÍ DC UNITED

Třetím kolem pokračoval okresní přebor ve futsalu. Prvního vítězství dosáhl DC United, když jasně přehrál odevzdané Mexico. O vítězi nebylo pochyb od úvodních minut. Cenné tři body získala Slovanka, když nečekaně přehrála Denas. Vítězný tým předvedl větší bojovnost. Dva body ztratili Pelikans Legends když jen remizovali s Notou. Ta byla favoritu více než vyrovnaným soupeřem . Bílý Balet zlomil po přestávce odpor El Clasica a připsal si jasné vítězství. V dramatickém duelu Dece Computers – Huntířov vyrovnali hosté z penalty minutu před koncem duelu. Hráčem kola byl vyhlášen Filip Vait (DC United).

2.KOLO

PŘESVĚDČÍVÉ VÍTĚZSTVÍ PELIKANS LEGENDS

Šlágrem 2. kola byl souboj Huntířov – Pelikans Legends. Žádný napínavý boj se nekonal. Hosté měli od počátku utkání jasně ve své moci a dokráčeli si pro celkem snadné tři body. Nota vstoupila do nového ročníku vítězstvím nad Galacticos. Ti dokázali utkání zdramatizovat jen na pár minut druhé půle. Vítězství Mexica nad Slovankou vypadá dle výsledku jasně, ale utkání bylo na šance zcela vyrovnané. Vítězný tým byl ovšem mnohem efektivnější v koncovce.V duelu Dece Computers – El Clasico se skóre přelívalo na obě strany aby se nakonec zrodila zasloužená remíza. Denas se nedostavil k utkání s Bílým Baletem. Hráčem kola byl vyhlášen Lukáš Cisár (Mexico).

1.KOLO

PŘEKVAPIVÉ VÍTĚZSTVÍ SLOVANKY

Tak jako tradičně ještě v průběhu prázdnin začal okresní přebor ve futsale. Obhájce titulu Bílý Balet měl namále v souboji s Mexicem,když ještě deset minut před koncem prohrával 2:3. Nováček DC United brzo vedl nad Slovankou 3:1 a zdálo se, že má utkání ve své moci. Zkušený soupeř se však nevzdal a dovedl duel k vítěznému konci. Huntířov potvrdil úlohu favorita proti statečně bojujícím Galacticos. V duelu Pelikans Legends – El Clasico se od počátku řešila jen výše výhry domácích. Dece Computers prokázali proti Denasu větší bojovnost. Hráčem kola byl vyhlášen Jan Brouček (Slovanka).