OKRESNÍ PŘEBOR – PODZIM 2021
1.kolo 30.08  -  03.09. 2021 den dat čas hřiště   6.kolo 04.10.     -  08.10. 2021 den datum čas hřiště
1 NOTA   PELIKANS LEGENDS čtv 02.09. 19.30 KOC   16 PELIKANS LEGENDS NOTA po 04.10. 19.30 SLA
2 POP SERVIS   DC UNITED 03.09. 18.30 KOC   17 DC UNITED   POP SERVIS 08.10. 19.30 KOC
3 GALACTICOS   HUNTÍŘOV po 30.08. 18.30 SLA   18 HUNTÍŘOV   GALACTICOS st 06.10. 19.30 SLA
2.kolo 06.09.   10.9.2021 den dat čas hřiště   7.kolo 11.10. - 15.10.2021 den datum čas hřiště
4 PELIKANS LEGENDS HUNTÍŘOV po 06.09. 19.30 SLA   19 HUNTÍŘOV   PELIKANS LEGENDS st 13.10. 19.30 SLA
5 DC UNITED   GALACTICOS 10.09. 19.30 KOC   20 GALACTICOS   DC UNITED po 11.10. 18.30 SLA
6 NOTA    POP SERVIS čtv 09.09. 19.30 KOC   21 POP SERVIS   NOTA 15.10. 18.30 KOC
3.kolo 13.09.-   17.9.2021 den dat čas hřiště   8.kolo 18.10. - 22.10.2021 den datum čas hřiště
7 POP SERVIS   PELIKANS LEGENDS 17.09. 18.30 KOC   22 PELIKANS LEGENDS POP SERVIS po 18.10. 19.30 SLA
8 GALACTICOS   NOTA po 13.09. 18.30 SLA   23 NOTA   GALACTICOS čt 21.10. 19.30 KOC
9 HUNTÍŘOV   DC UNITED st 15.05. 19.30 SLA   24 DC UNITED   HUNTÍŘOV 22.10. 19.30 KOC
4.kolo 20.09.-   24.9.2021 den datum čas hřiště   9.kolo 25.10. - 29.10.2021 den datum čas hřiště
10 PELIKANS LEGENDS DC UNITED po 20.09. 19.30 SLA   25 DC UNITED   PELIKANS LEGENDS 29.10. 19.30 KOC
11 NOTA   HUNTÍŘOV čtv 23.09. 19.30 KOC   26 HUNTÍŘOV   NOTA st 27.10. 19.30 SLA
12 POP SERVIS   GALACTICOS 24.09. 18.30 KOC   27 GALACTICOS   POP SERVIS po 25.10.  19.30 SLA
5.kolo 27.09.-   1.10.2021 den datum čas hřiště   10.kolo 01.11. - 5.11.2021 den datum čas hřiště
13 GALACTICOS   PELIKANS LEGENDS po 27.09. 19.30 SLA   28 PELIKANS LEGENDS GALACTICOS po 01.11. 19.30 SLA
14 HUNTÍŘOV   POP SERVIS st 29.09. 19.30 SLA   29 POP SERVIS   HUNTÍŘOV 05.11. 18.30 KOC
15 DC UNITED   NOTA 01.10. 19.30 KOC   30 NOTA   DC UNITED čt 04.11. 19.30 KOC

 

OKRESNÍ 1. TŘÍDA -  PODZIM 2021
1.kolo 30.08.   3.9.2021 den dat čas hřiště   6.kolo 04.10. -   8.10.2021 den datum čas hřiště
101 SLOVANKA   EL CLASICO čtv 02.09. 17.00 VRCH   116 EL CLASICO   SLOVANKA 08.10. 20.30 KOC
102 DECE COMPUTERS   BÍLÝ BALET 03.09. 19.30 KOC   117 BÍLÝ BALET   DECE COMPUTERS po 04.10. 20.30 SLA
103  STADO   DC UNITED "B" st 01.09. 20.30 KOC   118 DC UNITED "B"   STADO čtv 07.10. 19.30 KOC
2.kolo 06.09.   10.9.2021 den dat čas hřiště   7.kolo 11.10. - 15.10.2021 den datum čas hřiště
104 EL CLASICO   DC UNITED "B" 10.09. 20.30. KOC   119 DC UNITED "B"   EL CLASICO čtv 14.10. 19.30 KOC
105 BÍLÝ BALET   STADO po 06.09. 20.30 SLA   120 STADO   BÍLÝ BALET st 13.10. 20.30 KOC
106 SLOVANKA   DECE COMPUTERS čtv 09.09. 17.00 VRCH   121 DECE COMPUTERS   SLOVANKA 15.10. 19.30 KOC
3.kolo 13.09. -   17.9.2021 den dat čas hřiště   8.kolo 18.10. - 22.10.2021 den datum čas hřiště
107 DECE COMPUTERS   EL CLASICO 17.09. 19.30 KOC   122 EL CLASICO   DECE COMPUTERS 22.10. 20.30 KOC
108 STADO   SLOVANKA st 15.05. 20.30 KOC   123 SLOVANKA   STADO čtv 21.10. 16.45 VRCH
109 DC UNITED "B"   BÍLÝ BALET čtv 16.09. 19.30 KOC   124 BÍLÝ BALET   DC UNITED "B" po 18.10. 20.30 SLA
4.kolo 20.09. -   24.9.2021 den datum čas hřiště   9.kolo 25.10. - 29.10.2021 den datum čas hřiště
110 EL CLASICO   BÍLÝ BALET 24.09. 20.30 KOC   125 BÍLÝ BALET   EL CLASICO po 25.10. 20.30 SLA
111 SLOVANKA   DC UNITED "B" 24.09. 17.00 VRCH   126 SLOVANKA   DC UNITED "B" út 26.10. 16.45 VRCH
112 DECE COMPUTERS   STADO 24.09. 19.30 KOC   127 STADO   DECE COMPUTERS st 27.10. 20.30 KOC
5.kolo 27.09. -   1.10.2021 den datum čas hřiště   10.kolo 01.11. - 5.11.2021 den datum čas hřiště
113 STADO   EL CLASICO st 29.09. 20.30 KOC   128 EL CLASICO   STADO 05.11. 20.30 KOC
114 DC UNITED "B"   DECE COMPUTERS čtv 30.09. 19.30 KOC   129 DECE COMPUTERS   DC UNITED "B" 05.11. 19.30 KOC
115 BÍLÝ BALET   SLOVANKA po 27.09. 20.30 SLA   130 BÍLÝ BALET   SLOVANKA po 01.11. 20.30 SLA

 

OKRESNÍ 2. TŘÍDA -  PODZIM 2021
1.kolo 30.08.   3.9.2021 den dat čas hřiště   6.kolo 04.10.   8.10.2021 den datum čas hřiště
201 NOTA "B"   BOMBERS čtv 02.09. 18.30 KOC   216 BOMBERS   NOTA "B" st 06.10. 19.30 KOC
202 EL CLASICO "B"   RUDÁ HVĚZDA po 30.08. 19:30 SLA   217 RUDÁ HVĚZDA   EL CLASICO "B" 08.10. 18.30 KOC
203 MALÁ VELEŇ   BODLO 03.09. 20.30 KOC   218 BODLO   MALÁ VELEŇ čtv 7.10. 18.30 KOC
2.kolo 06.09.   10.9.2021 den dat čas hřiště   7.kolo 11.10. - 15.10.2021 den datum čas hřiště
204 BOMBERS   BODLO st 08.09. 19.30 KOC   219 BODLO   BOMBERS čtv 14.10. 18.30 KOC
205 RUDÁ HVĚZDA   MALÁ VELEŇ 10.09. 18.30 KOC   220 MALÁ VELEŇ   RUDÁ HVĚZDA 15.10. 20.30 KOC
206 NOTA "B"   EL CLASICO "B" čtv 09.09. 18.30 KOC   221 EL CLASICO "B"   NOTA "B" po 11.10. 19.30 SLA
3.kolo 13.09.   17.9.2021 den dat čas hřiště   8.kolo 18.10. - 22.10.2021 den datum čas hřiště
207 EL CLASICO "B"   BOMBERS po 13.09. 19:30 SLA   222 BOMBERS   EL CLASICO "B" st 20.10. 19.30 KOC
208 MALÁ VELEŇ   NOTA"B" 17.09. 20.30 KOC   223 NOTA "B"   MALÁ VELEŇ čtv 21.10. 18.30 KOC
209 BODLO   RUDÁ HVĚZDA čtv 16.09. 18.30 KOC   224 RUDÁ HVĚZDA   BODLO 22.10. 18.30 KOC
4.kolo 20.09.   24.9.2021 den datum čas hřiště   9.kolo 25.10.2021 - 29.10.2021 den datum čas hřiště
210 BOMBERS   RUDÁ HVĚZDA st 22.09. 19.30 KOC   225 RUDÁ HVĚZDA   BOMBERS 29.10. 18.30 KOC
211 NOTA "B"   BODLO čtv 23.09. 18.30 KOC   226 BODLO   NOTA "B" čtv 28.10. 18.30 KOC
212 EL CLASICO "B"   MALÁ VELEŇ po 20.09. 18.30 SLA   227 MALÁ VELEŇ   EL CLASICO "B" 29.10. 20.30 KOC
5.kolo 27.09.   1.10.2021 den datum čas hřiště   10.kolo 01.11. - 5.11.2021 den datum čas hřiště
213 MALÁ VELEŇ   BOMBERS 01.10. 20.30 KOC   228 BOMBERS   MALÁ VELEŇ st 03.11. 19.30 KOC
214 BODLO   EL CLASICO "B" čtv 30.09. 18.30 KOC   229 EL CLASICO "B"   BODLO po 01.11. 18.30 SLA
215 RUDÁ HVĚZDA   NOTA"B" 01.10. 18.30 KOC   230 NOTA "B"   RUDÁ HVĚZDA čtv 04.11. 18.30 KOC