Výsledky 8. kola

OKRESNÍ PŘEBOR
Mužstvem dvou tváří je Huntířov. Tentokrát ukázal tu lepší když připravil DC United první porážku v soutěži. Nejlepší výkon podzimu podal Pop Servis. Na první body to ovšem proti Pelikans Legends nestačilo. Nota neměla problémy s Galacticos. Hráčem kola byl vyhlášen Václav Mysliveček (Huntířov)

Nota – Galacticos 10:3 (5:1)
4 Hrma, 2 Vepřovský David, 2 Veselý, Příhonský, Klement – 2 Bartůněk, Cisár

DC Pelikans Legends – Pop Servis 10:6 (3:2)
8 Drahoňovský, Salava, Michl – 3 Šohaj, 2 Červinka, Buchal

DC United – FK Huntířov 2:4 (2:2)
Šotola, Lhoták – 3 Mysliveček, Mich

1. TŘÍDA
Slovanka si překvapivě snadno poradila se Stadem. Béčko Baletu podalo proti béčku DC United bojovný výkon. Favorit si ovšem všechny body pohlídal. El Clasico sice v poslední desetiminutovce málem ztratilo pěti brankové vedení nad Dece Computers, ale osmý gól v síti Rozbušky v poslední minutě vše rozhodl. Hráčem kola byl vyhlášen Martin Kroupa (Slovanka)

FC Slovanka Korado SW – FC Stado Bělá 10:2 (4:1)
4 Kroupa Martin, 2 Erneker, 2 Kolár, Brouček Jiří, Brouček Jan – 2 Kolda

El Clasico Bynov – Dece Computes, Rozbuška 8:6 (6:1)
3 Devátý Leoš, 3 Jetmar, 2 Beutler Tomáš – 3 Macháček, 2 Klečka, Semera

Bílý Balet – DC United „B“ 4:7 (1:3)
Zíval, Štipský, Janoušek, Krejčí – 4 Vait Filip, Lhoták, Cuchý, Sobíšek

2. TŘÍDA
V dulelu Bombers – El Clasico „B“ se zrodila zasloužená remíza. Zápas Nota „B“ – Malá Veleň byl ukončen devět minut před koncem za stavu 5:3 pro zranění brankaře hostí Martince a zásahu Záchranné služby. Rudá Hvězda otočila po přestávce nepříznivé skóre proti Bodlu. Hráčem kola byl vyhlášen Michal Zvolský (R. Hvězda)

Nota „B“ – Rozmetadlo Malá Veleň 5:3 (1:1)

První vítězství Futsalu Děčín

Futsal Děčín - SK Ervěnice, Jirkov 8:3 (2:2)
Gólová smršť ve druhém dějství nám přinesla premiérové vítězství.
3 Vait Filip, 2 Pražák, 2 Stružinský, Vepřovský
V dalším kole se představíme na palubovce béčka Baníku Chomutov. Utkání se koná v neděli 24.10. od 20:30 ve sportovní hale Chomutov.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO POHÁRU SVAZU FUTSALU ČR JE 31.10. 2021 !

NA PŘÍKAZ MAJITELE HRIŠTĚ JE POVOLEN VSTUP NA HRACÍ PLOCHU TJ SLAVOJ JEN V ČISTÉ OBUVI.
NERESPEKTOVÁNÍ TOHOTO NAŘÍZENÍ JE PORUŠENÍM NÁJEMNÍ SMLOUVY A Z TOHO VYPLÍVAJÍCÍCH DŮSLEDKŮ!!!!