Výsledky 10. kola

OKRESNÍ PŘEBOR
Vysoké výhry a celkem 55 branek přineslo poslední podzimní kolo. Zatímco v duelech Pelikans Legends – Galacticos a Pop Servis – Huntířov to tolik nepřekvapilo, drtivá prohra vedoucích DC United s Notou je šokem celého podzimu. DC United klesli z vedoucí pozice až na čtvrtou příčku a na čele tabulky přezimuje Huntířov.

DC Pelikans Legends – Galacticos 20:2 (10:1)
5 Doubek, 5 Barilla, 4 Žáček, 3 Drahoňovský, 2 Gaher, Salava – Bartůněk, Cisár

Nota – DC United 15:2 (8:0)
4 Žemlička, 3 Vepřovský David, 3 Hrma, 3 Veselý, Línek, Kudrhalt – Lhoták, Tran

Pop Servis – FK Huntířov 1:15 (0:10)
Štěpán – 5 Pova, 4 Havlíček, 3Michl, 2 Mysliveček, Tomáš

1. TŘÍDA
Béčko DC United zdolalo v hezkém, dramatickém duelu Dece Computers a získalo podzimní prvenství. Jeho hlavním pronásledovatelem bude El Clasico které až v poslední desetiminutovce definitivně zlomilo odpor Stada. Bílý Balet pokračoval v sérii proher když nestačil na Slovanku. Hráčem kola byl vyhlášen Vlastimil Vait (DC United „B“)

Bílý Balet - FC Slovanka Korado SW 1:5 (1:2)
Nygrín – 2 Brouček Jiří, Kroupa Martin, Erneker, Havlíček

Dece Computers, Rozbuška – DC United „B“ 6:7 (4:2)
4 Bezchleba, Klečka, Novotný – 2 Vait Vlastimil, Sobíšek, Tvan, Vrabec, Lhoták, Cuchý

El Clasico Bynov – FC Stado Bělá 7:4 (2:1)
3 Devátý Leoš, 2 Beutler Tomáš, 2 Jetmar – 3 Kužel, Pytlík

2. TŘÍDA
Mistrem podzimu je Malá Veleň která o vítězství nad Bombers rozhodla definitivně až v závěru utkání. Nota „B“ plně využila hrubých chyb Rudé Hvězdy k pohodovému zisku tří bodů.
Béčko El Clasica završilo dobrý podzim vydřenou výhrou nad Bodlem. Hráčem kola byl vyhlášen Pavel Krátký (Nota „B“)

Nota „B“ – FK Rudá Hvězda 10:6 (4:2)
3 Línek, 2 Kuzněcov, Kudrhalt, Krátký, Vlk, Beneš, Veselý - 3 Nídr, Bernard, Virkovský, Zvolský

El Clasico Bynov „B“ – Bodlo 4:3 (1:1)
2 Nacár, Černý, Duben – Horáček, Dobrovolný, Prchal

DC Bombers – Rozmetadlo Malá Veleň 1:6 (0:3)
Konfršt – 2 Piálek, 2 Valštýn Matěj, Knespl, Rolenc

Výsledky 9. kola

Krásně dramatická je situace na čele tabulky. První čtyři celky dělí dva body. Přispěla k tomu remíza DC United s Pelikans Legends když United nestačilo k vítězství ani vedení 8:2 dvacet minut před koncem. Huntířov navázal na výkon z minulého kola a jasně přehrál Notu. Galacticos hráli proti Pop Servisu 40 minut jen se třemi hráči v poli, přesto s přehledem zvítězili.

DC United – DC Pelikans Legends 9:9 (7:2)
4 Vait Filip, 2 Češpiva, 2 Pražák, Fejfar Martin – 4 Drahoňovský, Barilla, Michl, Sýkora Lukáš, Staněk, Doubek

FK Huntiřov- Nota 9:5 (4:2)
6 Dančo, Pova, Michl, Mysliveček – 2 Žemlička, Hrma, Klement, Vepřovský David

Galacticos – Pop Servis 9:3 (3:1)
4 Bartůněk, 3 Bezouška, Cisár, Sejkora – Beneš Matěj, Křápek, Ridl

1. TŘÍDA
Slovanka sahala proti DC United „B“ po bodu když v závěru srovnala čtyřbrankový náskok soupeře. Sedmý gól v její síti ovšem přinesl všechny body DC United. Hezký, kolektivní výkon předvedli Dece Computers proti Stadu. To od většího přídělu zachránil výborný brankař. El Clasico přehrálo v bojovném zápase Bílý Balet který v závěru sahal po bodu, ale zklamal v koncovce.

FC Stado Bělá – Dece Computers, Rozbuška 1:5 (0:3)
Suchomel – 4 Bezchleba, Macháček

FC Slovanka Korado SW – DC United „B“ 6:7 (3:5)
2 Brouček Jiří, 2 Brouček Jan, Kroupa Martin, Kolár - 2 Tran Trong, 2 Sobíšek, 2 Vrabec, Šotola

Bílý Balet – El Clasico Bynov 3:4 (1:2)
2 Krejčí, Medulian – 3 Beutler Tomáš, Jetmar

2. TŘÍDA
Již jen bod náskoku má na čele tabulky Malá Veleň. Překvapivě totiž remizovala s béčkem El Clasica a druhý tým tabulky Nota „B“ jasně přehrál Bodlo. Rudá Hvězda si spravedlivě podělila body s Bombers.

Bodlo – Nota „B“ 3:10 (2:6)
2 Cafourek, Horáček – 3 Rozsívač, 2 Michal, 2 Kuzněcov, 2 Vepřovský David, Žemlička

Rozmetadlo Malá Veleň – El Clasico „B“ 7:7 (4:3) 4 Valštýn Václav, 2 Valštýn Matěj, Rolenc –
6 Duben, Lešák, Nácar

FK Rudá Hvězda – DC Bombers 7:7 (2:4)
3 Nídr, 2 Antoš, Bernát, Pulda – 2 Carva, 2 Fous, Hadrava, Konfršt, Řehák

Výsledky 8. kola

Mužstvem dvou tváří je Huntířov. Tentokrát ukázal tu lepší když připravil DC United první porážku v soutěži. Nejlepší výkon podzimu podal Pop Servis. Na první body to ovšem proti Pelikans Legends nestačilo. Nota neměla problémy s Galacticos. Hráčem kola byl vyhlášen Václav Mysliveček (Huntířov)

Nota – Galacticos 10:3 (5:1)
4 Hrma, 2 Vepřovský David, 2 Veselý, Příhonský, Klement – 2 Bartůněk, Cisár

DC Pelikans Legends – Pop Servis 10:6 (3:2)
8 Drahoňovský, Salava, Michl – 3 Šohaj, 2 Červinka, Buchal

DC United – FK Huntířov 2:4 (2:2)
Šotola, Lhoták – 3 Mysliveček, Mich

1. TŘÍDA
Slovanka si překvapivě snadno poradila se Stadem. Béčko Baletu podalo proti béčku DC United bojovný výkon. Favorit si ovšem všechny body pohlídal. El Clasico sice v poslední desetiminutovce málem ztratilo pěti brankové vedení nad Dece Computers, ale osmý gól v síti Rozbušky v poslední minutě vše rozhodl. Hráčem kola byl vyhlášen Martin Kroupa (Slovanka)

FC Slovanka Korado SW – FC Stado Bělá 10:2 (4:1)
4 Kroupa Martin, 2 Erneker, 2 Kolár, Brouček Jiří, Brouček Jan – 2 Kolda

El Clasico Bynov – Dece Computes, Rozbuška 8:6 (6:1)
3 Devátý Leoš, 3 Jetmar, 2 Beutler Tomáš – 3 Macháček, 2 Klečka, Semera

Bílý Balet – DC United „B“ 4:7 (1:3)
Zíval, Štipský, Janoušek, Krejčí – 4 Vait Filip, Lhoták, Cuchý, Sobíšek

2. TŘÍDA
V dulelu Bombers – El Clasico „B“ se zrodila zasloužená remíza. Zápas Nota „B“ – Malá Veleň byl ukončen devět minut před koncem za stavu 5:3 pro zranění brankaře hostí Martince a zásahu Záchranné služby. Rudá Hvězda otočila po přestávce nepříznivé skóre proti Bodlu. Hráčem kola byl vyhlášen Michal Zvolský (R. Hvězda)

Nota „B“ – Rozmetadlo Malá Veleň 5:3 (1:1)
3 Příhonský, Vepřovský David, Rozsívač – Culek Rudolf, Piálek, Valštýn Matěj

Bombers – El Clasico „B“ 6:6 (4:4)
3 Konfršt, 2 Fous, Carva – 3 Nacár, Černý, Duben, Semrád

FK Rudá Hvězda – Bodlo 7:4 (2:3)
3 Zvolský, 2 Kalaš Ivan, Pulda, Nídr – 3 Prchal, Dobrovolný

Výsledky 7. kola

Opět kvalitní výkon podali Galacticos. Proti DC United sehráli zcela vyrovnanou partii. Na aspoň bod to ovšem nestačilo. Zápasem kola byl souboj Huntířov – Pelikans Legends. Ve vyrovnaném boji byli šťastnější hosté. Nota neměla slitování s Pop Servisem. Hráčem kola byl vyhlášen
Jan Češpiva (DC United)

FK Huntířov – DC Pelikans Legends 2:3 (2:2)
Rojko, Mysliveček – Salava, Gaher, Drahoňovský

Galacticos – DC United 4:6 (1:3)
2 Sýs, Čisár, Bezouška – 2 Češpiva, Lhoták, Cuchý, Vait Filip, Feledi

Pop Servis – Nota 1:15 (1:5)
Štěpán – 4 Žemlička, 4 Vepřovský David, 3 Příhonský, 2 Klement, Kudrhalt, Rozsívač

1. TŘÍDA
Béčko DC United úplně propadlo v duelu s El Clasicem. Zabralo Stado a bez problémů přehrálo Bílý Balet. Vítěz zápasu Dece Computers – Slovanka mohl jít do čela tabulky. Zrodila se však zasloužená remíza a v čele je tak stále béčko DC United. Hráčem kola byl vyhlášen Leoš Devátý (El Clasico)

DC United „B“ – El Clasico Bynov 5:11 (2:5)
2 Vrabec, Nykl, Sobíšek, Feledi – 4 Devátý Leoš, 3 Zdeněk, 2 Dinžik, Beránek, Němeček

FC Stado Bělá – Bílý Balet 5:2 (3:0)
4 Pytlík, Kolda – Medulán, Štipský

Dece Computers, Rozbuška – FC Slovanka Korado SW 3:3 (2:0)
Uher Lukáš, Kunta, Nedvěd – 2 Kroupa Martin, Kroupa Jakub

2. TŘÍDA
Béčko El Clasica hlavně v prvním dějství řádně potrápilo favorizovanou Notu „B“. Po dlouhé době zvítězili Bombers když na rozdíl od Bodla byli efektivnější v koncovce. Malá Veleň nezaváhala ani proti Rudé Hvězdě a stále neztratila ani bod. Hráčem kola byl vyhlášen Václav Valštýn ( M. Veleň)

Bodlo – Bombers 1:3 (1:1)
Dobrovolný – Kindl,Heinzel,Řeháček

El Clasico Bynov „B“ – Nota „B 1:5 (1:3)
Duben – 3 Vepřovský David, Kuzněcov, Rozsívač

Rozmetadlo Malá Veleň – FK Rudá Hvězda 6:3 (3:1)
2 Valštýn Matěj, Růžička, Schlezinger, Valštýn Václav, Pták – Nídr, Mrnka, Kalaš Ivan

Výsledky 6. kola

Zatímním největším šokem celého podzimu je vítězství Galacticos nad vedoucím týmem tabulky Huntířovem. DC United rozstřílel Pop Servis. Nota zlomila odpor Pelikans Legends zlepšenou hrou po přestávce. Hráčem kola byl vyhlášen Bohuslav Bezouška (Galacticos)

1. TŘÍDA
Pokračuje vítězná jízda Dece Computers. Tentokrát načepovali jedenáctku Bílému Baletu.
DC United „B“dokázali otočit duel se Stadem. Slovanka si taktickým výkonem poradila s El Clasicem. Hráčem kola byl vyhlášen Ondřej Vrabec (DC United „B“)

Bílý Balet – Dece Computers, Rozbuška 1:11 (0:6)
Šupka – 5 Bezchleba, 3 Šohaj, 2 Klečka, Macháček

DC United „B“ – FC Stado Bělá 3:1 (1:1)
2 Vait Filip, Vait Jan - Bojčev

El Clasico Bynov – FC Slovanka Korado SW 1:5 (0:1)
Beutler Tomáš – 2 Kolár, 2 Kroupa Jakub, Brouček Jan

2. TŘÍDA
Béčko Noty potvrdilo úlohu favorita v duelu s Bombers. Malá Veleň rozstřílela Bodlo a nadále jako jediná ze všech soutěží pokračuje bez ztráty kytičky. Rudá Hvězda překvapivě padla s El Clasicem „B“.
Hráčem kola byl vyhlášen Martin Semrád (El Clasico ŮB“)

DC Bombers – Nota „B“ 2:11 (2:5)
2 Řeháček – 4 Vepřovský David, 4 Vlk, 2 Kudrhalt, Krátký

Bodlo – Rozmetadlo Malá Veleň 1:9 (1:4)
Prchal – 5 Valštýn Matěj, 2 Valštýn Václav, Schlezinger, Culek Rudolf

FK Rudá Hvězda – El Clasico „B“ 5:6 (3:4)
2 Kalaš Ivan, 2 Virkovský, Mrnka – 3 Semrád, 2 Duben, Černý

Výsledky 5. kola

Po čtvrtině soutěže vede Huntířov. Galacticos dokázali v prvním poločase vzdorovat Pelikans Legends. Po půli již favorit dominoval. Huntířov neměl slitování s Pop Servisem. V napínavém duelu DC United – Nota se zrodila zasloužená remíza. Hráčem kola byl vyhlášen Jakub Janda (Pelikans Legends)

FK Huntířov – Pop Servis 16:2 (11:1)
4 Giňa, 3 Rojko, 3 Pova, 3 Mysliček, 2 Michl, Tomáš – Vičánek, Červinka

Galacticos – DC Pelikans Legends 3:9 (1:1)
Sýs, Bartůněk, Bezouška – 3 Drahoňovský, 3 Janda, 2 Salava, Florián

DC United – Nota 4:4 (3:3)
2 Vait Jan, Vait Filip, Mazsároš – 2 Veselý, Vepřovský David, Žemlička

1. TŘÍDA
Tabulka soutěže je po první čtvrtině extrémně vyrovnaná. Tým posledních kol Dece Computers v zápase bez obran přestřílel DC United „B“. Slovanka díky zlepšení v závěrečných patnácti minutách zdolala Bílý Balet. Stado nedalo žádnou šanci El Clasicu. Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Bojčev (Stado)

DC United „B“ – Dece Computers, Rozbuška 6:11 (4:6)
2 Vait Jan, Cuchý, Sobíšek, Lhoták, Vrabec – 4 Klečka, 3 Šohaj, Macháček, Semera, Bezchleba, Štěpnička Josef

FC Stado Bělá – El Clasico Bynov 9:2 (4:0)
3 Bojčev, 3 Rakušan, 3 Pytlík – 2 Jetmar

Bílý Balet – FC Slovanka Korado SW 1:4 (0:1)
Šupka – 3 Kroupa Jakub, Kroupa Martin

2. TŘÍDA
Po čtvrtině soutěže vede s náskokem Malá Veleň. Bodlo pokračovalo na vítězné vlně a zdolalo béčko El Clasica. Malá Veleň dokázala poprvé vyhrát suverénně když rozstřílela Bombers. Nota „B“ napravila minulé kolo a překvapivě vysoko přehrála Rudou Hvězdu. Hráčem kola byl vyhlášen Radek Rozsívač (Nota „B“)

Bodlo – El Clasico Bynov „B“ 7:4 (4:1)
3 Prchal, 2 Bárta, Cafourek, Zeman – 2 Procházka, Černý, Rončka

FK Rudá Hvězda – Nota „B“ 4:9 (1:5)
2 Bernát, Mrnka, Pulda – 2 Vepřovský David, 2 Rozsívač, Krátký, Veselý, Línek, Michal, Kudrhalt

Rozmetadlo Malá Veleň – Bombers 12:3 (8:1)
5 Valštýn Matěj, 3 Valštýn Václav, 3 Rolenc, Růžička – Fous, Kindl, Schroll David

Výsledky 4. kola

V doposud nejkvalitnějším zápase podzimu mezi Pelikans Legends a DC United se zrodila zasloužená remíza. Huntířov hrál proti Notě deset minut jen se třemi hráči v poli. Přesto drtivě zvítězil. Galacticos si připsali první vítězství proti slabému Pop Servisu. Hráčem kola byl vyhlášen Marek Tomáš (Huntířov)

Nota – FK Huntířov 2:8 (2:2)
Línek – Vepřovský David – 4 Pova, 3 Mysliveček, Michl

DC Pelikans Legends – DC United 6:6 (3:1)
2 Florián, 2 Drahoňovský, Salava, Janda – 4 Vait Jan, Sobíšek, Lhoták

Pop Servis – Galacticos 1:14 (0:5)
Štepán – 6 Bezouška, 3 Kučera, 2 Sejkora, 2 Kolman, Čisár

1. TŘÍDA
Zlepšující se Dece Computers přehráli díky zlepšení po přestávce Stado. El Clasico po celý zápas vedlo nad Bílým Baletem. A i když soupeř v závěru dotahoval všechny body zůstali domácím. Slovanka sehrála s lídrem tabulky DC United „B“ vyrovnaný duel, ale na body to nestačilo. Hráčem kola byl vyhlášen Jaroslav Macháček (Dece Computers)

Slovanka – DC United „B“ 3:4 (1:0)
Brouček Jiří, Havlíček, Kolár – 2 Lhoták, Vrabec, Nykl

Dece Computers, Rozbuška – FC Stado Bělá 5:4 (2:3)
2 Bezchleba, 2 Kunta, , Muller Pavel – 2 Kolda, Suchomel, Pytlík

El Clasico Bynov – Bílý Balet 8:6 (6:2)
3 Devátý Leoš, 2 Dinžík, Klaban, Šindelář, Němeček – 3 Zíval, 2 Janoušek, Ondroušek Jan

2. TŘÍDA
Bodlo prohrávalo s Notou „B“ 1:5, ale duel „zázračně“ otočilo a dočkalo se prvního vítězství. Rudá Hvězda neměla problémy s Bombers. Tradičně o gól, tentokrát vstřeleným v poslední sekundě zvítězila Malá Veleň nad béčkem El Clasica. To by si bod zasloužilo. Hráčem kola byl vyhlášen Marek Zeman (Bodlo)

Nota „B“ – Bodlo 6:7 (4:1)
3 Veselý Petr, Kuzněcov, Krátký, Boháč – 3 Horáček, 3 Prchal, Zeman

DC Bombers – FK Rudá Hvězda 4:12 (2:7)
2 Schroll David ¨, Kindl, Řeháček – 4 Virkovský, 3 Antoš, 3 Kalaš Ivan, 2 Mrnka

El Clasico Bynov „B“ – Rozmetadlo Malá Veleň 3:4 (2:2)
Horák, Černý, Duben – 3 Valštýn Matěj, Kropáč

Výsledky 3. kola

Huntířov od počátku nestačil na DC United. Nota neměla žádné s Galacticos. Pelikans Legends si zlepšili skóre proti Pop Servisu. Hráčem kola byl vyhlášen Petr Veselý (Nota)

Galacticos – Nota 2:8 (1:5)
Bartůněk, Kučera – 3 Veselý, 2 Krátký, 2 Hrma, Vepřovský David

FK Huntířov – DC United 6:16 (1:8)
3 Michl, 2 Dančo, Tomáš – 6 Pražák, 4 Sružinský, 2 Češpiva, 2 Vait Filip, Máša, Feledi

Pop Servis – DC Pelikans Legends 2:14 (0:8)
Šohaj Pavel, Bezchleba – 5 Žáček, 4 Drahoňovský, 4 Doubek, Michl

1. TŘÍDA
Stado zachránilo bod proti Slovance v samém závěru utkání. Bílý Balet se nedostavil k utkání proti DC United „B“. Duel Dece Computers – El Clasico skončil zaslouženou remízou.

DC United „B“ – Bílý Balet 5:0 kont.

FC Stado Bělá - FC Slovanka Korado SW 5:5 (2:4)
3 Pytlík, 2 Rakušan – 2 Kroupa Martin, 2 Kroupa Jakub, Brouček Jan

Dece Computers, Rozbuška – El Clasico Bynov 2:2 (1:1)
Klečka, Nedvěd – Jetmar, Klaban

2. TŘÍDA
El Clasico „B“ si překvapivě snadno poradilo s Bombers. Rudá Hvězda potvrdila po přestávce úlohu favorita proti zatím nebodujícímu Bodlu. Malá Veleň se držela tradice a opět zvítězila o jeden gól. Tentokrát nad béčkem Noty. Hráčem kola byl vyhlášen Jiří Vorel (El Clasico „B“)

Bodlo – FK Rudá Hvězda 2:6 (2:3)
Horáček, Kužel – 3 Virkovský, 2 Mrnka, Humlíček

El Clasico Bynov „B“ – DC Bombers 5:1 (1:0)
2 Semrád, Procházka, Černý, Nácar – Kindl

Rozmetadlo Malá Veleň – Nota „B“ 3:2 (2:0)
2 Valštýn Matěj, Chvapil – 2 Veselý

Výsledky 2. kola

Nota s přehledem přehrála Pop Servis. Pelikans Legends se nedostavili k utkání s Huntířovem.
Galacticos statečně vzdorovali DC United. Hráčem kola byl vyhlášen Filip Vait (DC United)

Nota – Pop Servis 8:2 (3:1)
4 Vepřovský David, 3 Veselý, Příhonský – 2 Šohaj Pavel

DC United – Galacticos 7:5 (4:1)
3 Vait Filip, 2 Vait Jan, Feledi, Lhoták – 2 Sýs, Bartůněk, Michalík, Sejkora

DC Pelikans Legends – FK Huntířov 0:5 kont.

1. TŘÍDA
Bílý Balet rozhodl o svém vítězství nad Stadem v poslední sekundě zápasu.
Slovanka nedala šanci s Dece Computers. DC United „B“ zlomili odpor El Clasica zlepšenou hrou ve druhém dějství. Hráčem kola byl vyhlášen Jan Brouček (Slovanka)

FC Slovanka Korado SW – Dece Copmputers, Rozbuška 7:1 (5:0)
3 Brouček Jan, 2 Brouček Jiří, Neumaier, Kroupa Martin – Klečka

Bílý Balet – FC Stado Bělá 2:1 (0:0)
Janoušek, Gaži – Suchomel

El Clasico Bynov – DC United „B“ 2:6 (2:2)
2 Jetmar – 2 Vait Filip, Vrabec, Feledi, Máša, Vait Jan,

2. TŘÍDA
Bombers v dramatickém zápase zdolali o gól Bodlo. El Clasico „B“ marně sahalo po bodu v duelu s béčkem Noty. Rudá Hvězda přišla smolně v závěru o bod v duelu s Malou Velení. Hráčem kola byl vyhlášen David Schroll (Bombers)

DC Bombers – Bodlo 6:5 (4:3)
2 Heinzel, 2 Schroll David, Sluka, Fous – 2 Cafourek, Zeman, Dobrovolný, Horáček

Nota „B“ – El Clasico Bynov „B“ 3:2 (3:0)
2 Lehký, Boháč – Semrád, Černý

FK Rudá Hvězda – Rozmetadlo Malá Veleň 3:4 (0:3)
Novotný, Mrnka, Antoš – 2 Valštýn Matěj, Valštýn Václav, Knespl

Výsledky 1. kola

Huntířov si na úvod soutěže s chutí zastřílel proti Galacticos. Nota po vyhraném prvním dějství nestačila po přestávce na Pelikans Legends. DC United potvrdilo úlohu velkého favorita v duelu s Pop Servisem. Hráčem kola byl vyhlášen Jiří Drahoňovský (Pelikans Legends)

Galacticos – FK Huntířov 2:11 (1:4)
Kučera, Mihalík – 4 Mysliveček, 3 Havlíček, 2 Dančo, Rojko, Michl

Nota – DC Pelikans Legends 4:7 (4:2)
2 Vepřovský David, Klement, Lehký – 2 Červenka, 2 Florián, 2 Drahoňovský, Doubek

Pop Servis – DC United 6:14 (0:6)
3 Šohaj Pavel, 2 Bezchleba, Štepán – 4 Pražák, 4 Lhoták, 2 Michalec, 2 Fejfar Martin, 2 Máša

1. TŘÍDA
Slovanka neudržela poločasové vedení nad El Clasicem. Stado potvrdilo úlohu favorita soutěže a jasně přehrálo béčko DC United. Bílý Balet zdolal s přehledem Dece Computers. Hráčem kola byl vyhlášen Jakub Hejna (B. Balet)

FC Slovanka Korado SW - El Clasico Bynov 3:6 (2:1)
2 Havlíček, Kroupa Martin – 4 Jetmar, Zdeněk, Devátý Leoš

FC Stado Bělá – DC United „B“ 6:2 (3:1)
3 Bojčev, 2 Kužel, Kolda - 2 Vrabec

Dece Computers, Rozbuška – Bílý Balet 4:6 (1:3)
3 Macháček, Štepnička Josef – 4 Hejna, Štípský, Šupka

2. TŘÍDA
První branka duelu El Clasico „B“ – Rudá Hvězda padla až ve 30. minutě. Teprve pak se začal favorit prosazovat. V očekávaném, bouřlivém duelu zdolalo béčko Noty díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase Bombers. Bodlo neudrželo nadějný náskok nad Malou Velení. Hráčem kola byl vyhlášen Matěj Valštýn (M. Veleň)

El Clasico Bynov „B“ – FK Rudá Hvězda 1:6 (0:0)